Loading

Dan Winter odkrywa niesamowitą tajemnicę DNA

Witam. Chciałbym Wam przedstawić niezwykłego naukowca, geniusza jakim jest niewątpliwie Dan Winter. Jego nowe odkrycia dotyczące celu i przeznaczenia naszego DNA, stawiają w zupełnie innym świetle istotę problemu dotyczącego Manipulacji Naszym DNA. Myślę że jest On jedynym człowiekiem na tej planecie który to poskładał w ten sposób, używając do tego języka Nauki. Wielu ludzi na samą myśl o gadziej rasie Draco z Oriona, po prostu z niedowierzaniem się śmieje. Co jest absolutnie zrozumiałe. Ponieważ nie ma żadnych materiałów które wyjaśniały by to w Naukowy sposób, jak to działa i DLACZEGO MY w tym uczestniczymy jako ludzki gatunek. Wyjaśnienie tego problemu nie jest proste, i nie można tego ująć w kilku zdaniach, bez znajomości zaawansowanej genetyki, fizyki i matematyki. Nie mniej można to w pewien sposób przybliżyć i mam nadzieję że na to się udało tłumacząc ten materiał, co było naprawdę bardzo trudnym wyzwaniem. Dan ma specyficzny sposób mówienia i przedstawiania swoich teorii, w opracowaniu jest słownik terminów, których wyjaśnienie nie zawsze może być łatwe dla początkujących lub słabo znających wybrane dziedziny nauki.

Dan Winter jest psychofizjologiem, światowym specjalistą w dziedzinie Świętej Geometrii, posiada ogromną wiedzę z dziedziny matematyki, genetyki, i fizyki. Jest odkrywcą mechaniki działania DNA i twórcą urządzenia do pomiarów fal harmonicznych serca.


WHO & WHAT IS יְהוָה YHWH (IHVH)


Science of Consciousness and Spirituality -Dan Winter - 1. 23. 2009


HUMAN DNA III - Principals of immortality by Dan Winter pt. 1


HUMAN DNA III - Principals of immortality by Dan Winter pt.2Dan Winter - The Purpose of DNA - Przeznaczenie DNA (PL)

Część 1


Część 2


Część 3


Część 4


Część 5


Część 6


Część 7


Część 8


Część 9


Część 10


Część 11


Część 12Poniżej zacytowano fragment forum prawda2.info gdzie poruszany jest ten właśnie temat:

"Postaramy się tam wyjaśnić to tak prosto jak to jest możliwe, niemniej jednak nie będziemy robić wykładów z teorii fraktali czy genetyki, tylko podstawowe terminy. Mniej więcej wyjaśnienie którego możecie się spodziewać będzie się opierać na następujących tezach. Prościej wyjaśnia Bruce Lipton i Greg Braden. Przetłumaczymy to ale generalnie wnioski są te same. jeden mówi o tym z punktu widzenia świadomości, drugi fizyki...(znowu fizyka Smile.

- Kształt i replikacja naszego DNA ma ścisły związek z emocjami, konkretnie emocje wszystko jest falą,

- Emocje też są falą i energią, mogą być fraktalne (emocje pozytywne) lub niefraktalne bolesne i destrukcyjne czyli negatywne. Np robiono eksperyment 9artykuł w Nexusie) kiedy : atakowano wodę podczas procesu krystalizacji, negatywnymi emocjami wyzywano ją od najgorszych (musiało to wyglądać ciekawie) puszczano agresywną muzykę bez linii melodycznych. Drugą próbkę wody z kolei poddawano pozytywną ,melodyjna muzyką i odnoszono się do niej z szacunkiem i miłością. Efekty były następujące, próbka negatywna pokazywała chaotyczne brudne struktury, pozytywna pokazywała fantastyczne piękne krystaliczne formy fraktalne.

- Nasze serce (i nie tylko) tworzy w czasie linię melodyczną, działa nie tylko jako pompa ale też jako generator wirów we krwi i generator lokalnego pola grawitacji.

- Dan Winter odkrył że fale harmoniczne pokrywają się z mechanicznymi falami naszego DNA które niejako "piszą" książkę z naszego DNA. Nasi genetycy znają litery i potrafią nawet czytać słowa, ale jest im bardzo daleko do czytania całego zdania i poznania kontekstu. Przez co nie wiedzą jak to się dzieje że jedno DNA się degeneruje a drugie ewoluuje.

- Odkrył też że kiedy wszystko jest ok, kiedy następuje harmoniczne sprzężenie fal, następuje wewnętrzna implozja w DNA naszej energii, dzięki to której możemy niejako osiągnąć wiele naszych celów. Następuje to poprzez samo osadzanie się torsyjnych pól magnetycznych które przez to że są samo-podobne jak fraktal zaczynają implodować.

- Konkretnie pole torsyjne zaczyna wewnętrznie się jednoczyć w jedno spójne centrum

Wtedy dzieje się coś cudownego dzięki geometrii fraktalnej, pole zaczyna zapadać się samo w siebie i niejako "wystrzeliwuje" szybciej od światła - poza czas. jest to mechanizm czysto biologiczny i nie potrzebujemy ciężkiego sprzętu aby ... osiągnąć to co chcemy. Nawet podróżować w czasie.
Ten mechanizm jest odwzorowany w tej geometrii dwunastościanu ("stelażu" wszechświata)


- Pole magnetyczne ziemi jest ścisłe połączone z polem magnetycznym człowieka z energia która tworzymy żyjąc.


- Serce zaczyna proces samoosadzania się:

O dziwo to takie samo magnetyczne serce ma słońce i ziemia.

- Cały proces odbywa się dzięki temu że nasze DNA jest zbudowane ścisłe według matematycznych reguł Złotego Podziału, co dotyczy także fal magnetycznych i wirowych pól torsyjnych.


Podsumowanie:
Fraktalna (oparta na Złotym Podziale) kompresja ładunku elektrycznego jest podstawową symetrią i przyczyną :
1) powstawania masy,
http://www.goldenmean.info/creation/
2) powstawania grawitacji,
http://www.goldenmean.info/gravitycause/
3) powstawania biologicznego życia,
http://www.goldenmean.info/germination/
4) skutecznego leczenia
http://www.goldenmean.info/phaseconjugation/
5) samo-organizowania się chaosu
http://www.goldenmean.info/phiricais/
6) powstawania symboli i alfabetów
http://www.goldenmean.info/dnaring/
7) świadomości
http://www.goldenmean.info/clinicalintro/
8 ) oświecenia
http://www.goldenmean.info/enlightenment/


Druga część ezoteryczna myślę że jest jasna, Dan Winter mówi tam między innymi o pierwiastkach typu ORME czyli białym proszku złota odkryciu Davida Hudsona, która to substancja jest mono atomowym złotem tzw: "biały proszek złota" który miał być substytutem tego co mamy naturalnie we krwi, ale który niejako nie działa już na nich czyli na rasę Draco z Oriona. Wolą "naturalne źródła", które nie niszczą Ich osobowości.
Czyli jak mówi Winter "Nasze DNA zainfekowały pasożyty".

Jak tylko znajdę więcej czasu opiszę teorię Dana Wintera lepiej.


Może jeszcze kilka słów o Danie Winterze:
Ukończył z najwyższym wyróżnieniem Uniwersytet w Detroit,
uczy psychologii i językoznawstwa, oprócz działalności akademickiej pracował w IBM
jako projektant systemów, oraz jako przemysłowy metalurg i krystalograf.
Ukończył wile kierunków, od fizyki kwantowej do modelowania przy laboratorium MIT
wczesnego prototypu urządzenia do biologicznego sprzężenia zwrotnego którego jest wynalazcą.
Jest niezwykle utalentowany muzycznie.
Lista jego umiejętności i osiągnięć jest naprawdę bardzo długa.
Aktualnie pracuje jako ekspert z dziedziny tworzenia wirtualnej rzeczywistości."

Pomóż dotrzeć tej ważnej informacji do jak największej ilości osób.
Zamieść tego linka na swojej stronie:

29 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe sprawy poruszane są w tym filmie. Może dzięki Panu Danowi Winterowi Świat i ludzie uznają w końcu, że możne nastąpić nagły rozwój DNA, co właściwie spowoduje zmianę gatunku ludzkiego. Oczywiście skoro transformacji DNA dokonywać mają nasze emocje i to te pozytywne, zmiana struktury naszych genów może iść tylko w dobrym, właściwie boskim kierunku. Ludzie zaczną widzieć i rozumieć Świat w całkiem nowy sposób, zaczną wiedzieć to, czego do tej pory nie widzieli, robić rzeczy, o których nigdy wcześniej nie śnili. Może ludzkość uwierzy w końcu w siłę emocji, uczuć, siłę Serca, pozna tą ogromną siłę, którą sama włada i w ten sposób pójdzie o kolejny krok dalej w drodze swojej ewolucji. Przecież Jezus Chrystus mówił, że to co on robi - jego dar uzdrawiania ludzi - może być wykonane przez każdego człowieka. On był przecież normalnym człowiekiem, co prawda ze specjalną misją i wiedzą o tym jak robić rzeczy, które robił, ale takie same umiejętności ma każdy z nas. KAŻDY, KAŻDY, KAŻDY! Tak samo jak on jesteśmy Dziećmi Bożymi. Cieszę się bo coraz większa ilość ludzi zainteresowana jest tajemnicami tego świata. Coraz więcej ludzi interesuje się Reiki, medytacją, rokiem 2012, transformacją DNA, duchowością i innymi podobnymi sprawami. Mam nadzieję, że coś się z tego wszystkiego wykluje i nasz rozwój pójdzie bardzo szybko do przodu!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytałem tą stronę teraz we wrześniu, jako podsumowanie tego co mnie spotkało w lipcu; po częstoskurczu znalazłem się w szpitalu, gdzie mnie po nie udanym wszczepieniu kardiowertera, pierwszego dnia i dwukrotnej defibrylacji, pozostawiono do następnego dnia i wszczepiono bez problemów, ale w pełnej świadomości dwukrotnie uderzono a więc i w głowę, dotychczas mam jeszcze strupy na potylicy...

   Nie ważne, ważne, że te dwa przeżycia i uderzenia w potylicę wywołały coś co opisuję na blogu własnym, jako zjawisko podobne do opisywanych tu przez Dan'a:
   http://tamar102.blogspot.com/2013/07/przerwa.html

   Usuń
 2. tak, transformacja DNA to rzecz na ktora wszyscy czekaja. Miejmy nadzieje, ze niedlogo nastapi, a wtedy poznamy co takiego narawde czycha w naszym DNA i jakie mamy prawdziwe zdolnosci i umiejetnosci. ... A propos, ilestamdziesiat procent DNA naukowcy uwazaja za smieci, niepotrzebna i niedzialajaca informacje. czasem nawet wycinaja ja z kodu genetycznego DNA kiedy modyfikuja zywnosc. Jak twierdzi Dan Winter, zabuzyc to moze "Swiete" lub "Boskie" funkjonowanie tego lancucha bialkowego. Do dzis nie wiadomo co zakodowane jest w tym miejscu lanucha, ale zapewne nie sa to smieci, a moze sie okazac ze cos bardzo bardzo waznego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po tym co obejrzałem i zrozumiałem, nie chcę już ingerować w żaden sposób w harmoniczność natury. Jednakże żyjemy w czasach, w których wiele osób genetycznie ingeruje w budowę ludzkiego, zwierzęcego, roślinnego dna i transformują je. Żeby komuś takiemu wyperswadować, że robi źle, trzeba się wgłębić w tą tematykę podobnie, jak robi to Dan Winter i prezentować ludziom odwzorowania graficzne naturalnego świata. I tu właśnie nasuwa mi się idea:

  Kiedyś Mandelbrot, nazwiskiem którego określamy obecnie niektóre fraktale, stwierdził że wszystko we wszechświecie można odwzorować we fraktalach. Podał kilka prostych przykładów, ale nie był wtedy jeszcze w stanie podać przykładów bardziej skomplikowanych. Czy nie ingerując w ludzką genetykę, korzystając z tego powiedział Dan Winter, możemy już obecnie odwzorować cały ludzki organizm wraz z dna każdej jego cząsteczki? Po co? Napisałem wyżej - po to, żeby za pomocą graficznych odwzorowań uświadamiać tych, którzy ingerują w naturalny porządek świata, że popełniają wielki błąd. Oni wymagają dowodów i określają nas czasem mianem nieuków. Udowodnijmy im w sposób naukowy, że się mylą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest w tym coś co czułem przez lata i czuję nadal. Coś, co nie potrafiłem sobie wytłumaczyć, ale coś co było i jest we mnie nadal... .

  Ten pogląd p. Wintera, a w zasadzie wyjaśnienie "falowej" natury wszystkiego jest tym właśnie czego doświadczałem w swym życiu. P. Winter tłumaczy to trochę inaczej, ale czuję analogię do tego co ja wyczuwam.

  Otóż przez swoje, że tak powiem cielesne doświadczenia, jeszcze na długo przed przeczytaniem tego artykułu i odkryciem p. Wintera doszedłem do wniosku, że wszystko jest "falą". Nie zrozumcie mnie źle, ale tak to sobie wtedy tłumaczyłem.

  Swego czasu interesowałem się technikami medytacyjnymi, buddyzmem itp. Od kiedy pamiętam zawsze miałem wrażenie pewnej "elektryczności" jak i we mnie, tak i na zewnątrz. Doświadczam to po dziś dzień i nigdy nie wiedziałem się skąd to się bierze! Skąd we mnie "dziwne uczucie elektryczności"? Mało tego, skąd uczucie fal? Może to teoria p. Wintera mi wytłumaczy? Winter wyjaśnia to sobie "światłem" w strukturach DNA o pewnej "falowości" w rytm pracy serca. Tłumaczy, że to serce doprowadzić może do fuzji tej energii (elektryczności?). Otóż mnie się wydaje nieco inaczej, że to nie serce daje rytm do wyzwolenia energii, a "falowość" DNA daje rytm dla serca i to pośrednio. Dopiero rezonans/zgranie falowości energii płynącej ze wszechświata z falowością naszego DNA, a co za tym idzie i serca, daje tę fuzję.

  Coraz bardziej jestem przekonany, po przeczytaniu takich artykułów jak ten, o falowej naturze wszystkiego. Coraz bardziej przekonany jestem, że falowa natura wszechświata jest nierozerwalnie związana z jego elektrycznością. Tylko pytanie: skąd się biorą fale? Z pola elektrycznego? A skąd się bierze pole elektryczne? Plazma? Od materii, czy czegoś innego?

  Obejrzyjcie "Pioruny Bogów" na YouTube. Opisywane "warkocze" plazmy jakoś jakoś dziwnie pasują mi do struktur DNA. Nawet jeden z naukowców jednoznacznie stwierdził, że wyładowania plazmy są skalowalne, a co za tym idzie samopodobne. Że jakby nie powiększać skali zawsze są takie same:

  http://www.youtube.com/watch?v=mAjA_mxwSKc

  OdpowiedzUsuń
 5. witam. zajmuję sie automatami komorkowymi [programisci wiedza o co chodzi] i zauwazylem dokladnie to samo. opisalem ten fakt we wstepie do mojej pracy magisterskiej. bylo moim wielkim utrapieniem ustalenie punktu startu symulacji automatu. nie potrafilem i nadal nie potrafie przyjąc poziomu ogólnosci - tu nawiazuje do owej falowej teorii. musze jednak - nie bez zdumienia - powiedziec ze ten naukowiec - czy peseudo naukowiec, nazwijcie jak chcecie- na 100% ma rację. niektore z jego stwierdzen mozna doskonale zaobserwowac w zachowaniu sie rynkow finansowych - nie chodzi o zniesienia fibonacciego.
  do mnie przemowil ten film, z prostego powodu. jestem programistą i wszystko postrzegam w zasadzie tak jak ten pan. ale film opowiedziany jest tak prostym slownictwem ze to az żenujące.mozna to strescic w 1/12 czesci tego filmu. mimo to ten czlowiek ma rację.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja chce podziękować za całość.
  Jestem prosta zwykła nie uczona kobieta ,ale to co tu usłyszałam i zobaczyłam bardzo mi si epodobało.
  Dowiedziałam sie wiele na temat serca i co z pewnych spraw wynika .
  Dowiedziałam sie jak wazne sa emocje
  jak jedne dają zycie a inne usmiercaja.
  Teraz mozna zrozumiec słowa - Strzeż swego serca bo z niego zycie pochodzi"
  Jeszcze raz przesłucham z uwaga
  sedeczne podziekowienia za tłumacznie .

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy może ktoś coś wie, dlaczego filmy zostały usunięte z youtube? SZkoda , chciałam jeszcze raz je obejrzeć

  OdpowiedzUsuń
 8. właśnie ja chciałem też je obejrzeć i nie ma ich tam..może ktoś wie gdzie można je obejrzeć..

  OdpowiedzUsuń
 9. Oto działający link do-DAN WINTER-The Purpose of DNA (w 12 odcinkach) http://www.youtube.com/view_play_list?p=3949031400D769FE

  OdpowiedzUsuń
 10. ten świat jest pełen tajemnic .Jest piękny i zabójczy zaskakujący i fascynujący

  OdpowiedzUsuń
 11. ...raczej nie chodzi tu o elektryczność, ale o same światło... ...w około 85% ludzie mylą te pojęcia (ludzie nauki), a jednak jest wiele dowodów, że jest to, właśnie owo światło... hm... ten który światło niesie, będzie miał w sile zwieść wielu... (wolę umrzeć niż ratować się ormusem, złotem koloidalny lub innymi głupotami) Najważniejszym darem jest nasza samoświadomość, reszta choć brzmi obiecująco, jest darem od niosącego światło (lux-ferre.)... Ja tam wolę sam decydować o swoich czynach - bo choćbym zbłądził mam prawo powrócić na jedyną osobistą ścieżkę, której celem jest Niezmierzone Miłosierdzie Boże :)Amen!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie działają linki do youtube, wycięto filmy, jeżeli ktoś posiada te filmy które są na stronie, to prosiłbym o kontakt do mnie mogę osadzić na swoim prywatnym serwerze, nikt ich nie wtynie :)
  forum@robot.nazwa.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. dzięki, poprawiłem - znalazłem działające na YouTube - ściągnij za pomocą Orbit Downloader z YouTube, możesz podesłać linki to je umieszczę na stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Proponuję zerknąć na forum o świętej geometrii, gdzie znajdują się wszystkie przetłumaczone przez nas na j. polski filmy Dana Wintera(udzielił nam na to swojej zgody i przesłał nam swoje DVD)
  http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?action=collapse;c=10;sa=expand#10

  Nasza histria z Danem w pigułce:
  http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=556.msg3202#msg3202

  Pozdrawiam serdecznie
  Leszek

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten temat jest mi bardzo bliski.Szczegolnie chodzi o swiety podzial.Dla mnie jest nim 7 i z tego podzialu wynika cala reszta.
  "Na poczatku bylo Slowo" to z 22 liter alfabetu hebrajskiego.
  22:7= 3.1428571
  Okrag360:7= 51.428571 to kat Piramidy.Kat wierzcholka Piramidy to 77.14285.Kiedy byla wybudowana?
  360x7- 2520 a to jest czas,czas i polowa czasu.2520:2 1260dni (Daniel)To Septenarium czyli siedmioramienna gwiazda.To siedem kolorow ktorego wypadkowa jest transparentny bialy,to siedem dziwiekow ktorego wypadkowa jest...cisza.Moje wnioski?.Wszystko jest NICZYM,automatycznie NIC jest wszystkim.To ZERO ktore nadaje poczatek 1 i wektor.To "Zero" ktore nadaje poczatek wszystkiemu.To co jest na gorze jest na dole.To co na dole jest na gorze.Slowa pochodza od mysli,mysl
  pochodzi od ducha.NIE jest obojetne czy jest to duch "dobry" czy "zly".Duch jest posrednikiem pomiedzy czlowiekiem a Bogiem,albo czlowiekiem a np.Lucyferem".O tym decydujemy sami majac wolna wole.

  OdpowiedzUsuń
 16. "...raczej nie chodzi tu o elektryczność, ale o same światło... ...w około 85% ludzie mylą te pojęcia (ludzie nauki), a jednak jest wiele dowodów, że jest to, właśnie owo światło... hm... ten który światło niesie, będzie miał w sile zwieść wielu... (wolę umrzeć niż ratować się ormusem, złotem koloidalny lub innymi głupotami) Najważniejszym darem jest nasza samoświadomość, reszta choć brzmi obiecująco, jest darem od niosącego światło (lux-ferre.)... Ja tam wolę sam decydować o swoich czynach - bo choćbym zbłądził mam prawo powrócić na jedyną osobistą ścieżkę, której celem jest Niezmierzone Miłosierdzie Boże :)Amen!"

  E tam pieprzysz stary i Lucka wyciągasz...Mojżesz spalił na proszek złotego cielca i nakarmił nim Izrel, Jezus w Apokalipsie wszystkim którzy wierzą obiecał biały kamień. Jak myślisz czym są owe rzeczy co? Obstawiam na Ormus. A Lucek nie chce by złoto było ogólnie dostępne

  OdpowiedzUsuń
 17. Lux-ferre? Hmmm coś zbyt podobnie brzmi jak Lucyfer. Czyli Lucyfer (niosącty światło) nie dopuszcza do oświecenia ludzkości korzystając zacofaniu (braku jasności umysłu) ludzi? Osobiście uważam że jego imię obliguje do niesienia światła wszystkim na świecie. A może to na odwrót. Lucyfer chce oświecić ludzkość lecz "Siły przeciwstawne" nie dopuszczają do tego by panować nad sytuacją. Jak wy sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
 18. Uda nam się dopiero wtedy po wielu setkach lat jak zniszczymy rasę repitalianska która póki żyje i rządzi nami na tej planecie nie dopuści do tego by nasze DNA się rozwinęło w tym kierunku a trwa to już za długo,za długo jesteśmy truci i odbiera nam się prawo ewolucji do osiągnięcia wyższych wymiarów.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dla mnie to smutne, pan Winter niczego nie wyjaśnia, ma ciekawe hipotezy ale niekonkretne. A smucą mnie komentarze ciekaw ile z tych osób zajmuje się genetyką, fizyką, czy chociaż matematyką. Przykre że dobierając odpowiednie mało zrozumiałe dla ogółu sformułowania zaczerpnięte z różnych dziedzin nauki można mieszać ludziom w głowach. Nie twierdzę, że w pomysłach pana Wintera nie ma ciekawych spostrzeżeń. Jeśli ktoś naprawdę interesuje się takimi sprawami powinien najpierw zapisać się na korepetycje z fizyki, biologi itp. Korepetycje to koszt rzędu 50-100 zl u profesora, pomyślcie czemu nie pokazać filmów i nie podyskutować czy ma o sens. Nie bądźcie leniwi postarajcie się trochę, na pewno nie stracicie a tylko poszerzycie swoją wiedzę i łatwiej będzie zrozumieć przedstawiane idee Wintera.

  OdpowiedzUsuń
 20. To mieszanka wszystkiego co możliwe -biologii, chemii, fizyki, a matematyki jest w tym tyle co prawdy czyli niewiele..!
  Pan Dan W. nie zaliczyłby z taką znajomością nawet jednego semestru fizyki klasycznej nie mówiąc o kwantowej. To bełkot interdyscyplinarny :-)))

  OdpowiedzUsuń
 21. FaCET robi wodę z mózgu operując nowomową i bełkotem pseudonaukowym.Typowy przykład paranoi i kpiny ze zdrowego rozsądku.Zasrane teorie spiskowe z megalomanią rozdmuchane na całą galaktykę , nie poparte żadnymi dowodami.Strata czasu na takie urojone bzdury .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MISIU, CZEMU JESTEŚ ANONIMOWY? JA , DLATEGO, ŻE NIE POSIADAM ŻADNEGO PROFILU. A TY RÓWNIEŻ NIE?

   Usuń
  2. co za bzdety uw Don powinien zostać zamknięty w psychiatryku tak samo jak i wielu innych podobnych mu filozofów których w internecie nie brakuje, za swoje farmazony Don jak i podobni do niego powinni tajgę rombać i to tempom siekerą

   Usuń
 22. chyba sie wam wszystkim we łbach pomieszało od tych farmazonów.

  OdpowiedzUsuń
 23. A ja pamiętam Upadek, Potop, Mojżesza. To było jak wyjście ponad czas z elementami symbolicznymi i archetypowymi. Istnieje takie coś jak pamięć duszy, która jest zawarta w każdym człowieku, bo prawdą jest że każdy z nas ma w sobie Adama. Trzeba ją tylko w odpowiedni sposób uruchomić, ale nie polecam zbytnio zaspokajać swojej ciekawości, tylko raczej starać się upodobnić do Chrystusa poprzez TRZY CNOTY TEOLOGICZNE. Wiara uzupełniana jest Mądrością płynącą z oświecenia bożego, natomiast Miłość jest Wolą Bożą.

  OdpowiedzUsuń
 24. Niezly artykul fajnie to opisuje noi cala ta struktura DNA a od czegos to sie musi brac, ciekawe czy energia jest tym calym zalążkiem wszystkiego bo chyba do tego zmierza, cos jeszcze chyba probuje znalesc ten naukowiec a moze kazdy z takich naukowców wkoncu uzna ze ten kto za tym wszystkiim stoi i tworzy jest poprostu BOG.

  OdpowiedzUsuń
 25. SUPER !!! DEAN WINTER JEST REWELACYJNY! TO JEGO WSPANIAŁA PRACA, KTÓRĄ TAK ZWYCZAJNIE DZIELI SIĘ Z LUDŹMI!! CUDOWNIE - POZDRAWIAM DEANA WINTERA I WAS TWÓRCÓW W NASZYM JĘZYKU! DZIĘKI

  OdpowiedzUsuń
 26. Słucham kumpla który mi nawija do znudzenia o białym proszku Dana. Obraził się gdy powiedziałem mu, że równie dobrze można wydoić krowę myślami na odległość.

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?