Loading

Otwarcie drogi do Nowego Świata - wizje zgodne z kalendarzem Majów

enli, przekazy, otwarcie bramy, rok 2012, kalendarz majów, nibiruTym razem, kiedy świat żartuje sobie z kolejnych wizji apokalipsy, wiadomości dotyczące Wielkiej Przemiany docierają nie tylko ze świata nauki (Planeta X, Nibiru, Wyładowania na Słońcu, Photon Belt, Rezonans Energo Magnetyczny Ziemi, Promieniowanie/Pożary/Kataklizmy, Topienie Lądów, Zniszczenie Ziemi i Psychiki Ludzi), nie tylko z przepowiedni (Kalendarz Majów, Przekazy Maryjne, Znaki na niebie, Jan od Apokalipsy, Piktogramy - znaki na zbożu... i wiele innych), ale także ze świata ezoteryki, parapsychotroniki, pełnego sceptyków dobrze zorientowanych w dziedzinie kontroli umysłu, ale obecnie kwestią 2012 bardzo poważnie przejętych... Świat dziś żartuje z tematu, choć dziś kwestia ta nie pochodzi od osób związanych z religiami, sektami i nie od ofiar depresji, ale od osób silnych psychicznie i pozytywnych, badających psychologicznie osoby przekazujące w stanie alfa i głębszym, poważnych autorytetów nauki oddanych badaniom fizycznym, geoklimatycznym, parapsychologicznym, historycznym, archeologicznym i innym, oraz Osób od Lat Poświęconych Dziedzinie Światła...

mayan calendar, nibiru, year 2012, przebudzeniePrzekaz Niniejszy Podaję Dla Wszystkich pragnących ukojenia i wykorzystania szansy powrotu do Królestwa Światłości w Czasie Wielkiego Wydarzenia, jakie może nastapić za odrobinę więcej niż 2 lata - i mnóstwo najrozmaitszych znaków to potwierdza.

2012 PRZEKAZ - OTWARCIE BRAMY. POWRÓT GOTOWYCH. ISTOTY ŚWIATŁA. MISTRZ. RYBA. WODNIK. ENLI. PRZEBIEGUNOWANIE. KALENDARZ MAJÓW. PLANETA X. NIBIRU. PROROCTWA JANA.6 komentarzy:

 1. Precz z wojną psychologiczną!!!!!
  Psychole straszący normalnych ludzi, bezduszne sekty które naciągają innych, grając na ich naiwności, zastanówcie się jaka krzywdę robicie innym i wy raczycie mowić o milości!!! Wykorzystując perfidny nośnik przekazu jakim jest internet w celu zastraszenia, zdobycia władzy i pieniędzy. Może wielu z nas sie na to nie złapie ale sa ludzie, którzy w to uwierzą i przez to odbiorą sobie życie, mając wyprane mózgi przeświadczeniem, że zaraz nastąpi koniec świata. Wstrętne potwory. Wstydźcie się. Mam nadzieję, że wkrótce znikniecie z planety Ziemia a wtedy zapanuje miłość i pokój!

  OdpowiedzUsuń
 2. ehh... żałosne ;/
  Kim wy jesteście, że chcecie abyśmy zrzekli się mięsa?? Zamiast gadać wyszalejcie się skoro w 2012 koniec świata...to jeszcze mamy postować?
  Tak czy tak czeka nas śmierć...więc to bez różnicy....
  Coś mi tu pachnie wpływem kościoła... >.<
  Który wszystko wie najlepiej oczywiście, a sam nie lepszy(no nie wszyscy przecież), ale jednak...
  A co myślicie, że jak koniec świata w 2012 to, że po waszych prośbach ludzie zaczną się miłować
  chodzić do kościoła spowiadać się, przebaczać?A w życiu!! Jak teraz są takie prośby i nic to nie daje to myślicie,że strach, świadomość śmiertelności wam pomoże? Żałosne a zarazem genialne na nic innego was nie stać... Może i te badania to prawda ale to video porażka. To video trafić może jedynie do osób naiwnych i religijnych i oto wam chodzi bo przecież tacy ludzie zaczną chodzić do programów tv udzielać wywiady, co wy panikę chcecie rozsiać? no i zarobić?(Ależ niee przecież wy działacie tylko po to by uświadomić ludziom zaistniałą sytuacje, a nie propagandować własne poglądy. No przecież!.)Ludzie będą zakładać sekty, oraz będą robić dużo gorsze rzeczy bo przecież "koniec świata" jest a skoro ono nastąpi wszystko będzie wolno. Gadacie o miłości : o miłujcie to miłujcie tamto miłujcie i owanto! hmm Człowiek ma wolną wole wiecie? To on zadecyduje jak chce spędzić ostatnie lata swojego życia, a wy mu najwyraźniej uniemożliwiacie takiego wyboru. Czy to w porządku? Skoro tak miłujecie bliźnich to nie rozkazujcie im pod przykrywką filmu video!
  Kurczę no! tacy miłosierni a zarazem tacy rządni władzy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przedmówco. 1)Twoje słowa wyssane są z palca! Kto i dlaczego miałby niby być żądny władzy, to się w ogóle kupy nie trzyma. Dlatego, że propaguje się miłość i mówi się, że nastąpią zmiany - i to na lepsze - to ja pytam. Gdzie tu żądza władzy?
  2) Nie tylko Kościół mówi o Miłości. O Miłości mówią przede wszystkim ludzie oświeceni i szukający prawdy. Bo przecież Miłość to jedyny prawdziwy stan - boski stan.
  3) To Ty propagujesz żeby ludzie zakładali sekty i robili co chcą, a do tego krytykujesz szerzenie wegetarianizmu. Ty więc narzucasz ludziom poglądy. My staramy się pokazać ludziom inną drogę, drogę do szczęścia i oświecenia. Nie każemy nikomu nic robić, a mając swoje poglądy staramy się pokazać je innym ludziom. NIC w tym złego. Zupełnie nic!

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się wydawało, że propaguje się tutaj Świętość i Miłość. Nie wiem skąd wziąłeś ten wywód Panie Anonimowy. Czy pokazywanie ludziom tego, że każdy może osiągnąć zbawienie i szczęście jest złe? NIE. hehehe Ludzie nie są głupi i nie dadzą sobą dalej maniulować i słuchać takich dyrdymałów. Brawo za tą stronkę, oby tak dalej. Uświadamiajcie ludzi. PEACE

  OdpowiedzUsuń
 5. Oni mają rację jakbym wam pomachała na ulicy to byście pomyśleli że jestem głupia więc się zastanówcie to co mówicie miłości nie ma na naszm świecie

  OdpowiedzUsuń
 6. De$p....
  Jeśli przekazywanie informacji bezpłatnie to dla Ciebie wymuszanie kasy to powiedz cośś ty kurrr** za gość hmm? Co tu robisz w ogóle??
  1]Nie wierzysz? Nie czytaj.
  2]Boisz się? To się bój.
  3]Nie chcesz być miły i mówić głośno o miłości. To może sam masz sektę...

  NIE TUTAJ TAKIE TEKSTY O SEKTACH I APOKALIPSACH... Ja wierzę nie tylko w ten Temat, nie tylko w ducha... Wiara to nie klapki na oczy żeby być katolikiem, czy kimś... Wiara stary to szukanie czegoś w tym świecie czego jeszcze nie znamy... OOBE-man!

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?