Loading

Cykliczna zmiania biegunów Ziemi - przebiegunowanie co 11,500 lat

przebiegunowanie ziemi, magnetyzm, antarktyda, Patryk Geryl, 2012Spekulacje na temat cyklicznych zmian pola magnetycznego Ziemi. Jaki wpływ ma na nas Słońce i jego cykle? Wywiad z Patrykiem Gerylem, autorem m. in. książek "Proroctwo Oriona na rok 2012". Film dokumentalny o cyklicznej zamianie biegunów Ziemi, której kolejny etap może przypaść na wczesne lata XXI wieku. Istnieją naukowe dowody na to, że zmiany na Ziemi mają charakter cykliczny. Wynika to miedzy innymi z badań cząsteczek tlenu uwięzionych na przestrzeni ostatnich kilkuset tysięcy lat w pokrywie lodowej Antarktydy. Jasno widać, że na Ziemi następują po sobie ciepłe i zimne okresy, ale co najważniejsze zmiany z jednej strony na drugą odbywają się w ogromnym tempie. Czy możliwe, że wpływ na to mają wahania aktywności Słońca?


Cykliczna zmiana biegunów Ziemi - 2012 [Lektor pl]6 komentarzy:

 1. zatrzymanie sie ziemi? BUAHAHAHAHAHA!! w zyciu nie slyszalem glupszej rzeczy :P oceany sie przeleja? i jedynym wyjsciem jest schowanie sie wysoko? BUAHAHAHAHA a czy naukowcy znaja pojecie sily odsrodkowej?jesli zmiana biegunow ziemi w ogole miala by doprowadzic do czegos takiego jak zatrzymanie ziemi to brak sily odsrodkowej spowodowanej ruchem obrotowym ziemii sprawil by ze grawitacja zadziala na wszystko z pelna moca zmiazdzy nas predzej niz zaleje :P zmiana biegunowosci tez nie ma tu nic do rzeczy po zmianie biegunow najgorsze co moze sie stac to to ze oznaczenia biegunow na magnesach nie beda sie zgadzaly co spowoduje powazne problemy prawne dla firm ich produkujacych :P LOOOL jak juz usmiercacie ziemie to chociaz z glowa!

  OdpowiedzUsuń
 2. A ty moze znasz zasade dynamiki? jezeli ziemia sie zatrzyma to co sie stanie z oceanami? przy dzialaniu zasady dynamiki oceany poplyna dalej i zaleje nas! tak jak w samochodzie czemu jak walniesz rozpedzony w sciane autem to bez pasow wylecisz przez szybe?? przeciez auto sie zatrzymalo? masz odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wy chyba zartujecie!!! rzadnej epoki lodowcowej nie bedzie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż mógłbym dodać w tej materii ja niemam wątpliwości co do wydażeń na 2012 i niepotrzebowałem by mnie ktoś o tym przekonywał,poprostu znalazłem odpowiednią lukę czasu gdzie mogłem się oddać lekturze wielu książek na ten temat i tematy zwązane z tym... no i układanka składa się w jedną całość. Okazuje się że ci co na dzień dzisiejszy mają pieniądze, władze, media itp. zmienili nietylko nas ale i nszych przodków, uknuli taki plan by na tej planecie było tyle homosapiesns z ukierunkowanym zamkniętym myśleniem, czyli wniosek z tego taki że plan okultystycznej elity jak narazie biegnie bez trudu. Ciekaw jestem jak długo potrwa ten stan uśpienia a dużo czasu już niepozostało i co ta masa ludności z tego końca fizycznego zaistnienia wyniesie. Jak narazie ta planeta jest w większości planetą smutku wręcz pozbawionych samodzielnego myślenia cyborgów nastawionych tylko na konsumcje ślepo wykonujących swą pracę. No cóż nie jest tu moim celem się wywodzenie i robienia komuś na skróty drogi życia, które i tak każdy sam dźwiga na swych barkach, jesteśmy na drodze inwidualizmu więc jak sobie pościelimy w głowie tyle wyniesiemy z tego życia. Bolesna to nauczka lecz błędy wiadomo tym co je popełniają najlepiej, uczą na przyszłość by więcej ich nie popełniać.Puki co warto tym sprawom się przyglądać czytać i czytać, jest wiele pięknie opisanych książek warto zacząć od już teraz. Warto zmienić schemat zajęć, odpuścić wieczorek przy piwku z kolegami z tego niczego się niewyniesie, poza dużym brzuchem i niejasnym umysłem,warto posiedzieć i poczytać jest lżej na sercu nawet jak komuś życie lekkim nie jest.Na sam koniec przepraszam jeśli uraziłem czyjąś godność tym komentarzem, wrazie jakich kolwiek pytań mogę podpowiedzieć gdzie szukać co warto omijać a co warto przyciągać. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten film ma MALA wartosc: poza paroma czysto technicznymi szczegolami NIC nie wnosi.
  Jest typowo amerykanski ! Odwoluje sie do myslenia "technicznego" i tego schematu nawet nie probuje naruszyc. Opowiada o mechinizmie zmian, zamiast mowic o sferze swiadomosciowej, ktorej te zmiany dotycza - bo to bedzie skok w nowy wymiar.
  Ale rzadko ktore glowy w USA sa w stanie samodzielne, niezaleznie rozumowac.
  To narod prostych ludzi, "biologicznych robotow".
  Niedlugo sie z nim - i z systemem dominacji, ktoremu glupio i poslusznie uleglismy - pozegnamy !

  Kasia

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?