Loading

Oglądaj "11 września Niewygodne fakty PL Lektor Loose change 2nd Edition"

wtc, 911, rok 2012, ezoteryka, reiki, nwo, oświecenie, kalendarz majów, nibiruFilm dokumentalny, który pokazuje prawdziwe i wstrząsające okoliczności wydarzeń jakie miały miejsce 11 września 2001 roku w USA. W filmie ukazano i rozwiązano zagadkowe kwestie dotyczące min. zawalenia się bliźniaczych wież WTC oraz uderzenia samolotu w Pentagon. To już nie są teorie spiskowe, coraz więcej ludzi budzi się i zaczyna widzieć prawdę. Jaką? Światem próbują rządzić elity podporządkowując sobie media, politykę i polityków, korporacje. Próbują przejąć nad Tobą kontrolę za pomocą telewizji, internetu, seksu, narkotyków, używek, płytkiej rozrywki - ogólnie rzecz mówiąc całkowitego prania mózgu. 9.09.2001 - dzień ataku na World Trade Center - stał się symbolem ich upadku. Wydało się w końcu, że światowe wydarzenia kierowane i planowane są przez nieliczną grupę, spiskującą za plecami wszystkich narodów Ziemi.


11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument)Pomóż dotrzeć tej ważnej informacji do jak największej ilości osób.
Zamieść tego linka na swojej stronie:

4 komentarze:

 1. Polecam Final Edition ;] Kolejne fakty ;] Tylko... co z tego ze ktoś zrobił taki film ? Połowa ludzi wierzy w niego połowa nie ;] Dla jednych to dowody, dla innych nie ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli to wszytko prawda, a wygląda na to, że tak, to istotnie koniec świata jest bliski. Na szczęście jest Bóg, tak wierzę, który wszystkich nas rozliczy z naszych nieprawości.h.

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę was wszystkich rozczarować.Boga NIE MA to jest ludzki wymysł,a ta historia jest prawdziwa.Ci sami ludzie rozpoczną niedługo zagładę ludzkości, obecny kryzys jest specjalnie zrobiony przez nich.Z resztą nikt nie jest wieczny, nie bójcie się umierać.

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się z powyższym to 'ameryka'jest tym złym{historia}lata 30-ste kryzys w ameryce'koniec lat 30-tch 2-ga wojna światowa a teraz ??????

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?