Loading

Koniec świata się zbliża - Mikrochipy u noworodków

mikrochipy,nibiru,kalendarz majow,reiki,anunaki,usui reiki,medytacja,oświecenie,ufoW Japonii, noworodkom są wszczepiane mikrochipy. Ma to zapobiegać pomyleniu tożsamości dzieci, aplikowaniu im niewłaściwych leków, a także porwaniom.
Mikrochip jest cienki jak włos i ma dwa centymetry długości. Są na nim zapisane podstawowe dane noworodka - nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia. Te mini układy scalone mogą też zawierać informacje dotyczące na przykład tego, kiedy dziecko było ostatnio karmione i przewijane, a także jakie podawano mu lekarstwa.

W szpitalach, które wdrożyły system, zainstalowane są czujniki. Dzięki temu przy próbie porwania dziecka, wyniesienia go poza budynek, uruchamiany jest alarm, a drzwi do obiektu są automatycznie blokowane. Aby uniemożliwić usunięcie mikrochipu, władze szpitala trzymają w tajemnicy, gdzie jest umieszczany. Nie są o tym informowani nawet rodzice dziecka.
Czytaj dalej
REKLAMA


Obecnie, system ten jest stosowany w kilkunastu japońskich szpitalach. Wdrożenie go w jednym ze szpitali w Jokohamie kosztowało 10 milionów jenów, czyli ponad 275 tysięcy złotych.

Źródło: Onet.pl http://wiadomosci.onet.pl/1325555,69,item.html

Pomóż dotrzeć tej ważnej informacji do jak największej ilości osób.
Zamieść tego linka na swojej stronie:

6 komentarzy:

 1. Witam, od 2 juz lat głosimy prawdy o roku 2012, zapraszam na moja stronę:

  www.Elohtia.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Tyle kasy na wdrożenie.. a próbował ktoś zawinąć dziecko w folię alu i wynieść?? Chyba że system reaguje też na brak sygnału, mam nadzieję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ludzie sie cieszą. a to jest tzw proces znaczenia bydła. tyle ze bydlo sobie chipa nie wyjmie a czlowiek tak. chodzi o kontrole ludzi. w chipie moze byc zaspisane wszystko, włacznie z mechanizmem umozliwiającym zabicie nosiciela.budowalem takie urządzenia.oczywiscie ciut wieksze.madrzy ludzie nie pozwolą na taką krzywde dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. nowe sterowane pokolenie

  OdpowiedzUsuń
 5. nowe sterowane pokolenie

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?