Loading

Proroctwa o roku 2012

O tej tajemniczej dacie 21.12.2012 istnieje cały ogrom przepowiedni, co jeszcze bardziej skłania ludzi do zastanowienia się, że tak naprawdę coś się wydarzy. Poniżej przedstawiono zbiór najważniejszysz z nich:


Ojciec KlimuszkoOjciec Klimuszko - polski zakonnik, zasłynął jako postać, która wskazała Karola Wojtyłłę jako osobę mającą zasiąść na Grodzie Piotrowym. Pomógł on tysiącom ludzi zwracających się do niego z prośbami o podaniefaktów dotyczących ich życia lub przyszłości Polski. Wielokrotnie mówił on o tym, że Polskę czeka całkowita zmiana klimatu, radził także aby nie wyjeżdżać z naszego kraju mówiąć, że ma ona doskonałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie ludzie ucierpią najmniej podczas nadchodzących zmian klimatycznych. Mówił "Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe". Wskazywał on także Polskę jako kraj, z którego wyjdzie sygnał, który zmieni świat. Polska była dla niego wyjątkowo ważnym miejscem.

NostradamusNostradamus - "Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta". Zgodnie z presesją jedna epoka trwa około 2150 lat i mniej więcej w tym momencie Słońce zaczyna wiosnę właśnie w gwiazdozbiorze Wodnika. Przez ostatnie 2000 lat, czyli od początów chrześcijaństwa był to gwiazdozbiór Ryb. Trudno jest mówić tu konkretnych datach.


Edgar CayceEdgar Cayce - Był słynnym śpiącym prorokiem z U.S.A. Zapdał on w transe, w czasie których doznawał wizji dotyczących przyszłości świata. Mowił on między innymi o zbliżającej się światowej katastrofie, która ma być podobna do biblijnego potopu. Mówił on: "Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony". Podawał bardzo dokładny znak tego wydarzenia - ponowne pojawienie się Atlantydy, która schowana jest jeszcze pod oceanem. Cayce mowił także wyraźnie o tajemnej komnacie wiedzy ukrytej w piramidzie Cheopsa w Gizie. Według proroka ludzie dotrą do tej komnaty i uzyskają dostęp do wspaniałej wiedzy zostawionej przez Atlantów już na początku XXI wieku. Otwarcie Wielkiej Piramidy ma być najwiekszym wydarzeniem czekającym ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Ostrzegał, że Ziemię w zwiazku ze zblizającą się katastrofą czekaja trzy dni ciemności. Nie dawał jednak żadnej szansy na uniknięcie katasrofy. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Cayce przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości.6 komentarzy:

 1. Dziekuje za opublikowanie tych przepowiedni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Data końca świata jest nieokreślona a mówienie że nastąpi on w 2012 roku jest błędnym założeniem, opierającym się na bezpodstawnych faktach...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie z przedmówcą. Ale i tak najprawdopodobniej stanie sie to za naszego życia. Już teraz w Polsce można dostrzec gwałtowne zmiany zachodzące w naszym klimacie. Także pewnie przyjdzie nam doświadczyć tych kataklizmów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znasz dnia ani godziny

  OdpowiedzUsuń
 5. a wlasnie ze znamy dzien ... te "trzy dni ciemnosci" nastapia 21 grudnia 12 roku...jak moge sie domyslac.:) przepowiednia Ojca Pio ...przeczytajcie ...

  OdpowiedzUsuń
 6. mmmmmm 3 dni ciemnosci..
  mysle z chyba beda, slyszalem o nich w innej przepowieni
  przepowiedzieli tak indianie hopi, albo majowie nie pamietam dokladni ktorzy.
  Odnosnie tych trzech dni pamietam jeszcze, ze byla tam wzmianka o tym ze zapadnie ciemnosc, a kiedy znow pojawi sie slonce, swiat bedzie zupelnie inny. Poszukajcie tej przepowiedni
  A odnosnie tych katolikow opierajacych sie na biblii, ze "nie znasz dnia ani godziny"...
  dla czego wciaz powtarzac ta sentencje za kazdym razem kiedy slyszycie o 2012??
  Nikt nie mowi ze to bedzie koniec swiata, to nie bedzie koniec ziemii, ludzkosci, albo ze Wszystko sie skonczy, wielkie bum i czarna pustka, koniec wszytskiego..
  Nie jezeli wierzyc w przepowiednie i omawiany "koniec swiata", to bedzie to koniec "swiata" w formie jakim znamy go teraz. Znaczy to ze wszystko co do tej pory znalismy zmieni sie na taka skale, ze mozna powiedziec ze Stary swiat sie skonczy, a nadejdzie nowy.
  BYc moze nie bedzie zadnych katastrof, byc moze wielu nie zaowazy od razu zmian, ale jestem pewien ze jakis cykl zmian zacznie sie w 2012, byc moze zmiany te z poczatku beda tak subtelne ze nie dostrzezemy, ale po jakims czasie, dajmy na to 100 lat, okaze sie ze swiat jest inny, ludzie zaczna sie zastanawiac skad sa tez zmiany, gdzie maja poczatek, moze sie wtedy okazac ze zmiany zaczely sie wlasnie w 2012.
  Moze byc tak, a moze beda katastrofy, ja jednak widzac co sie wokol dzieje i zwazajac na grom przepowiedni ktore dotycza tej daty sadze ze bardzo prawdopodobna mozliwoscia jest tzw. nadejscie nowej ery, koniec naszego swiata, poczatek nowego o innych standardach i innym wygladzie, zmianie naszego postrzegania, zmianie naszych priorytetow,
  a moze i rozwoju naszych mozliwosci jako istoty ludzkiej
  Poszukiwacz

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?