Loading

Książki na temat roku 2012

"Proroctwo Oriona na rok 2012" - Patrick Geryl

Nota wydawcy

W roku 2012 ludzkość stanie w obliczu zagłady. Trzęsienia ziemi o niespotykanej sile i ogromne fale zniszczą naszą cywilizację. Europa i Ameryka Północna przesuną się o do strefy polarnej. W apokalipsie zginie prawie cała ludzkość. Oto przepowiednie Majów i Egipcjan, potomków legendarnej Atlantydy, pogrzebanej pod biegunem południowym. Dzięki swej zdumiewającej wiedzy astronomicznej mieszkańcy legendarnego lądu mogli dokładnie przewidzieć klęskę światową – potop z 9792 roku p.n.e. Zbudowali wówczas tysiące łodzi i uciekli do Ameryki Południowej i Egiptu... Patrick Geryl i Gino Ratinckx – znani badacze zagadek przeszłości – odnaleźli zapomnianą kapsułę czasu wiedzy starożytnych umieszczoną w potężnym labiryncie, wzniesionym, jak mówi legenda, przez cywilizacje sprzed potopu. Złamali starożytne szyfry gwiezdne sprzed 10 000 lat – jak tajemniczy zodiak z Dendery – i ustalili, że w roku 2012 Wenus, Mars, Orion i inne gwiazdy znajdą się w takiej samej pozycji jak w roku 9792 p.n.e., roku poprzedniego „końca świata”. I odczytali proroctwo, że będzie to początek końca naszej cywilizacji.

Piszę Proroctwo Oriona na rok 2012 w gniewie, rozpaczy i bólu. Marzenie mojego życia zostało zniweczone za sprawą szeregu odkryć. Wszystkie one dotyczą nadciągającej katastrofy, największej, jaka kiedykolwiek spotkała ludzkość. Nigdy dotychczas Ziemia nie była tak gęsto zaludniona jak dziś, zatem rozmiary zagłady będą nieporównywalne z niczym. Kiedy to pojąłem, byłem w szoku, kompletnie załamany. Nie mogłem spać przez wiele nocy. Problem ten zdominował moje życie i skierował je na nowe tory. Dotychczas całe swoje życie miałem dokładnie zaplanowane. Od lat żyłem na głodowej diecie, opartej na owocach i jarzynach. Miało to mi pozwolić osiągnąć wspaniały wiek lat 120. Zainwestowałem w kil! funduszy emerytalnych, by po przejściu na emeryturę być bogatym człowiekiem. Mógłbym wtedy przez jakieś 60 lat cieszyć się życiem! I to w dodatku w dobry: zdrowiu. Testy na zwierzętach jasno wykazały, że to jest rzeczywiście możliwe przy głodowej diecie długość ich życia zwiększała się o 30 do 100%. Opieraj; się na tych danych postanowiłem zrobić to samo. Perspektywa stania się zamożnym emerytem odbywającym podróże była bardzo kusząca.
I oto nagle moje marzenie legło w gruzach. Zgodnie z książką Prorocza wiedza Majów Ziemia ma ulec zagładzie w dniach 21-22 grudnia 2012 roku. Te; stawiane w tej książce wydały mi się prawidłowe, chociaż autor udostępnił na tylko niewielką część wiedzy. Zgodnie z przepowiednią Majów tego dnia po magnetyczne Słońca zmieni kierunek, co spowoduje, że Ziemia zacznie „wywracać się" a to będzie miało fatalne skutki dla rodzaju ludzkiego. Byłem głęboko zaszokowany. Czeka nas potworna katastrofa, większa niż wszystkie dotychczasowe. Czułem się jak sparaliżowany. Wściekałem się i przeklinałem z całego se ca. Przecież miałem zacząć korzystać ze swoich funduszy emerytalnych dopie od roku 2015! Dwadzieścia lat temu podpisałem klauzulę, że przed tym terminie nie podejmę żadnych pieniędzy. Zwiększało to wydatnie ogólną sumę i mógłby żyć sobie luksusowo przez dziesiątki lat. Byłem święcie przekonany, że zrobiłem złoty interes. Tak było, zanim przeczytałem Proroctwo Oriona na rok 2012. (...)

Zobacz na: > Dobre Kiążki"Wielkie zagadki świata" - Felix R. Paturi


Nota wydawcy Tajemnice ludzkości Czy w ogóle istniała i gdzie znajdowała się słynna Atlantyda? Co mogło zniszczyć Rapa Nui, zaginioną cywilizację na Wyspie Wielkanocnej, po której pozostały zdumiewające posągi? Jak znaleźć wyjście z greckiego labiryntu? Skąd wziął się „Gilgamesz” – najstarszy epos świata? To tylko kilka pytań, na które próbuje odpowiedzieć znakomity uczony, proponując nam niezapomnianą podróż w świat tajemnic naszych przodków.Pisząc swój bestseller, autor korzystał z wieloletniego doświadczenia pracy ze studentami, co sprawia, że książka jest ciekawa i zrozumiała dla każdego. Opowieściom towarzyszą wspaniałe, sugestywne ilustracje opisywanych miejsc i zjawisk.

Zobacz na: > Gandalf"Jak przeżyć kataklizma roku 2012" - Geryl Patrick


W swoich poprzednich bestsellerach Proroctwo Oriona na rok 2012 i Światowy kataklizm w roku 2012 Patrick Geryl roztoczył wizję nieuchronnej globalnej katastrofy. Zabójcza słoneczna błyskawica, gigantyczne trzęsienia ziemi i tsunami, przesunięcie kontynentów do strefy polarnej ? oto straszliwe efekty odwrócenia się biegunów magnetycznych. Chwila zagłady jest bliska, autor ustalił datę, rok 2012, na podstawie wyliczeń matematycznych i danych astronomicznych, odczytanych egipskich hieroglifów i rozszyfrowanych kodów Majów. Kataklizm pochłonie miliony ofiar na całym świecie. To przerażające fakty. Jak przetrwać ów Armagedon, ostateczny koniec czasu?

Wszyscy będą zadawać sobie to pytanie. Ta szokująca książka udziela odpowiedzi, która nie napawa optymizmem: nieprzygotowani zginą. Dlatego już dziś trzeba wiedzieć, jak przygotować się do przetrwania trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, potopów i przesunięć skorupy ziemskiej. Jak uchronić się przed promieniowaniem kosmicznym. W jakich miejscach ziemskiego globu szansa przetrwania jest największa. Jak budować niezatapialne łodzie. Jakie rzeczy będą nam najbardziej potrzebne, by ocaleć.

Oto jedyny plan dla tych, którzy chcą przeżyć ponownie historię Noego, odrodzić życie na Ziemi i zapoczątkować nową cywilizację.

Zobacz na: Pętla Czasu


"Apokalipsa 2012"- Lawrence E. Joseph


Nota wydawcy Koniec świata nastąpi w 2012 roku! Czy w roku 2012 może nastąpić koniec świata? Majowie, najwięksi w dziejach fanatycy mierzenia czasu, twierdzili, że wszystko skończy się 21 grudnia 2012 roku. Ale nie tylko oni.„Przedstawiciele zadziwiającej palety ideologii i filozofii, począwszy od egzotycznych plemiennych kultur i skończywszy na I Ching i Biblii, wyznaczają porę apokalipsy na 2012 rok. Czy to tylko przypadek?” – pyta autor. W tym celu dokonuje przeglądu słynnych przepowiedni i faktycznych zagrożeń, jakie mogą położyć kres naszej cywilizacji. Błyskotliwa opowieść dziennikarza „New York Times’a” o tajemniczych, ważnych i poważnych sprawach, przed którymi może nas obronić tylko poczucie humoru.

Zobacz na: > Wysyłkowa.pl

1 komentarz:

  1. Bardzo serdecznie polecam ksiazke "Znak Czasu" Barbary Choroszy, gdzie opisane jest stworzenie czlowieka, historia piramid i wiele innych zagadnien. Pieknie napisana ksiazka.

    OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?