Loading

Świńska grypa - próba ludobójstwa na światową skalę?

No cóż. Na ten temat będzie krótko i zwięźle. Jeśli chcesz być zdrowy i chcesz zrobić coś, aby nie doszło do tragedii (czyt. masowego ludobójstwa) przemyśl to, co słyszysz w mediach i polityce i przestań im wierzyć. Są też tacy, którzy starają się dotrzeć do prawdy jak np. austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister, która po przeprowadzeniu swojego dochodzenia wystosowała ponad 100 stron oskarżenia przeciw WHO, ONZ, koncernom farmaceutycznym, a także osobom prywatnym tj. np. Barack Obama. Sprawa znalazła się już w sądzie i należy tylko czekać na rozwój wydarzeń. Oto, co tak naprawdę dzieję się za kulisami obecnej pandemii:

  • istnieją solidne, naukowe podstawy by stwierdzić, że wirus świńskiej grypy został stworzony laboratoryjnie
  • planowane są przymusowe szczepienia przeciw świńskiej grypie na globalną skalę
  • podejrzewa się, że szczepionki zawierają substancje szkodliwe, mogące znacznie zaszkodzić lub nawet uśmiercić spory odsetek zaszczepionych
  • dlaczego tak głośno o całej "pandemii", skoro zmarło dopiero 700 osób. Na zwykłą grypę na świecie umiera rocznie od 250-500 tysięcy ludzi.
  • szczepionki przeciwko nowemu wirusowi A/H1N1 zostały częściowo opatentowane pod koniec roku 2008. Wirus pojawił się w kwietniu 2009.
  • sama organizacja WHO w jednym ze swoich raportów przedstawiła, iż nowy wirus nie jest znacząco bardziej szkodliwy od jego zwykłego odpowiednika

Wszystkich poszukujących prawdy odsyłamy na strony:
birdflu666.wordpress.com - oficjalny blog Jane Burgermeister
grypa666.wordpress.com - polski odpowiednik strony
Znajduje się tam mnóstwo materiałów, wywiadów i informacji na temat tego, co dzieje się na świecie w chwili obecnej.

David Icke - Don't Take The Flu Vaccine! (Hard subs PL) - Nie szczep się na grypę.GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA - Dr Piotr Bein o niebezpiecznych szczepionkach. NOVARTIS, BAXTERNIE SZCZEP SIĘ NA GRYPE!
POINFORMUJ O TEJ SPRAWIE SWOICH NAJBLIŻSZYCH!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?