Loading

Patryk Geryl po raz kolejny o roku 2012

patryk geryl, swiatowy kataklizm w roku 2012, medytacja, rok 2012Patrick Geryl - "Światowy kataklizm w 2012 roku"

W roku 2012 atmosfera naszej planety stanie w płomieniach. Bieguny magnetyczne zamienią się miejscami i Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku. Podziemne wstrząsy o niespotykanej sile zniszczą miasta, drogi, tamy i wszystkie inne dzieła rąk ludzkich. Europa i Ameryka przesuną się aż do strefy polarnej. Gigantyczna fala tsunami pokryje całą planetę, zabijając miliardy ludzi. Taką wizję przedstawił Patrick Geryl w książce Proroctwo Oriona na rok 2012.
Teraz z pomocą metod naukowych w książce "Światowy kataklizm w 2012 roku" rozszyfrowuje liczące tysiące lat kody Majów i starożytnych Egipcjan, które mówią o tej straszliwej katastrofie. Odkrywa dowody istnienia przedpotopowej cywilizacji, która umiała obliczyć poprzednie przesunięcie biegunów magnetycznych Ziemi, i jej następczyniach, które ustaliły datę kolejnego takiego zjawiska na rok 2012 n.e.
Kodeks drezdeński Majów ujawnia tajemnice cyklu aktywności słonecznej, o jakich współcześni astronomowie jeszcze nic nie wiedzą. Astronomiczny Zodiak starożytnych Egipcjan wskazuje dokładne daty poprzednich kataklizmów. Znana z biblijnej Apokalipsy świętego Jana liczba 666 oznacza zakłócenie cyklu aktywności słonecznej, które stanie się przyczyną zbliżającego się globalnego kataklizmu. Mieszkańcy zniszczonej przez podobną katastrofę Atlantydy dokładnie przewidzieli tę ogólnoświatową klęskę.
Konkluzja jest przerażająco jednoznaczna: tak jak wtedy, w roku 2012 naszą cywilizację czeka zagłada.

Przedmowa
Rok 2012 i supergalaktyki
W mojej książce Proroctwo Oriona doszedłem do przerażającego wniosku, że w roku 2012 n.e. na Ziemi wydarzy się straszna katastrofa. W wyniku całkowitego odwrócenia się pola magnetycznego naszej planety dojdzie do olbrzymich przesunięć skorupy ziemskiej. Nikt nie przeżyje kataklizmu, zostanie unicestwiona też cała nasza wiedza. Te naukowe prognozy wywodzą się od Majów i starożytnych Egipcjan. Oba ludy są następcami legendarnych Atlantydów, którzy posiadali głęboką wiedzę astronomiczną.
Atlantydzi potrafili dokładnie przepowiedzieć powstanie fali tsunami, która była zwiastunem końca ich cywilizacji. Skłoniło mnie to do poszukiwań kontekstu tych obliczeń. Po latach intensywnych badań w końcu zdołałem złamać liczące tysiące lat kody Majów i starożytnych Egipcjan. Wszystkie moje odkrycia są efektem zadziwiającej wyprawy badawczej w głąb sekretów dalekiej przeszłości, budzą zdumienie i dotyczą każdego. Poza tym wyjaśniają, dlaczego Egipcjanie zbudowali piramidy w Gizie zorientowane na gwiazdozbiór Oriona.

W roku 2012, tak jak w roku 9792 p.n.e. - kiedy nastąpiło ostatnie całkowite odwrócenie się pola magnetycznego - Wenus wykona pętlę nad konstelacją Oriona. Zostało to opisane w egipskiej Księdze umarłych jako najważniejsza oznaka odwrócenia się biegunów magnetycznych Ziemi. Potem nasza planeta zacznie się obracać w przeciwnym kierunku niż obecnie. Dokonany przez starożytnych Egipcjan astronomiczny opis tego zjawiska jest zdumiewająco jasny i wykracza poza naszą dotychczasową wiedzę. Odkryłem też, że Kodeks drezdeński Majów opowiada o cyklu plam słonecznych (o którym współcześni astronomowie jeszcze nic nie wiedzą!). W chwili, gdy natężenie pola magnetycznego Słońca osiągnie punkt krytyczny, gigantyczna katastrofa zniszczy Ziemię. Egipska astronomiczna mapa zodiakalna przedstawia okresy, kiedy nastąpiły poprzednie kataklizmy, zawiera też zaszyfrowane informacje o cyklu plam słonecznych i ruchach Oriona: następna katastrofa wydarzy się wtedy, gdy Wenus wykona wsteczny ruch nad tą konstelacją. (...)
Światowy kataklizm w 2012 roku

Spis treści

Przedmowa 7
Wstęp 11
Część l
Katastrofy na Ziemi 17
1. Zagłada Atlantydy — skutek przesunięcia się biegunów magnetycznych Ziemi 19
2.Ocaleni z zagłady Atlantydy 26
3.3. Katastrofalne odwrócenie biegunów i epoki lodowcowe 50
4. Kod poprzedniego kataklizmu 58
5. Kod okresu między katastrofami 73
6. Wschód Słońca 83
Część 2
Kody Atlantydów, Egipcjan i Majów 95
7. Teoria cyklu plam słonecznych 97
8. Katastrofy, burze słoneczne i precesja zodiaku 102
9. Porządek w chaotycznych polach magnetycznych słońca 107
10. Odkrycie szyfru Kodeksu drezdeńskiego Majów i egipskiego zodiaku 114
11. Wspólne cechy Kodeksu drezdeńskiego Majów i egipskiego zodiaku 126
12. 666-liczbaBestii 135
Część 3
Mityczne liczby i zbliżający się kataklizm 147
13. Odwrócenie się pól magnetycznych słońca 149
14. Precyzyjne wyliczenia astronomiczne 163
15. Pochodzenie naszej rachuby czasu 171
16. Szybko nadciągająca katastrofa 176
Część 4
Dowody: astronomiczny i matematyczny 185
17. Wenus, klucz do wszystkich tajemnic 187
18. Dalsze rozszyfrowanie liczby 576 193
19.Wenusjański kod zodiaku 196 20.
20.Cykl sotyczny, zodiak i nasza rachuba czasu 202
Część 5
Rozszyfrowanie Kodeksu drezdeńskiego 207
21. Odczytanie kalendarzy Majów 209
22. Kody przeliczone na ciągi liczbowe 216
23.Wyliczenia cyklu plam słonecznych 222
24.24. Rozszyfrowanie Kodeksu drezdeńskiego 221
25. 666 - liczba Bestii 240
Dodatek 245

Zobacz na: www.mantis.pl

Pomóż dotrzeć tej ważnej informacji do jak największej ilości osób.
Zamieść tego linka na swojej stronie:

24 komentarze:

 1. W takim razie będę namawiać całą moją rodzinę, wszystkich znajomych oraz licznych czytelników mojej strony www i moich blogów, żeby popełnili zbiorowe samobójstwo. Po co mamy czekać na śmierć w męczarniach, skoro można to załatwić lekko i przyjemnie?

  Gratuluję dobrej roboty, tak trzymać, to prawdziwa zbrodnia przeciwko ludzkości. Jeśli ktoś się zabije ze strachu po przeczytaniu tych bredni, to na ciebie (was?) spadnie część odpowiedzialności. Prawo karmy obowiązuje, nawet, jeśli się go nie zna.

  OdpowiedzUsuń
 2. w 2000 tesz mial byc koniec i co? nadal istniejemy. ludzie milojcie sie a bedzie wam dane.

  OdpowiedzUsuń
 3. wierzmy i ufajmy Bogu! a on nas wskrzesi w Dniu Ostatecznym!Wiara i modlitwa czyni cuda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Koniec to będzie ale dyskusji na ten temat 22.12.2012

  OdpowiedzUsuń
 5. kolego jestes zapewne swiadkiem piszesz do rzeczy mieszkasz na polnocy kraju?$

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam czytam właśnie ksiązke na temat 2012 roku Zagłada świata w 2012 roku powiem w prost czytajac ją bardzo mnie wciągneła jest dużo prawdy przeleciałem portale na ten temat i kto wie może coś być lecz ludzie są tacy że robia zaraz panike nie trzeba się bać powiem tylko tyle jeśli ktoś czytał biblie to wie że Bug jest miłosierny i stworzył człowieka na swój obraz i umiłował tak człowieka że dał syna swego za nas to jak ktoś może myśleć o tym że Bug dopuści do upadku człowieka może być przemiana ale nie upadek lub katastrofa pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Egipskie hieroglify każdy głupi może sobie tłumaczyć jak mu się spodoba. Nieco mądrzejsi potrafią zarobić na swych wymysłach, na przykład pisząc takie banialuki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Panie anonimowy. I tu wychodzi pańska niewiedza. Niech Pan sobie sprawdzi, co to jest kamień z Rosetty i dlaczego wiadomo jak tłumaczyć hieroglify! Okazuje się, że ostał się słownik dzięki któremu odszyfrowano ten egipski język. Nie są to więc banialuki, jak Pan to nazywa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko przed nami , zobaczymy kto ma rację,sceptycy czy optymiści.Jeszcze tylko niecałe 3 lata.Ja osobiście cieszyłbym się gdyby Polska w 2012r została mistrzem europy w piłce nożnej,a święta Bożego Narodzenia w 2012r spędzę w górach z moją rodziną. Mam nadzieję,że miło....

  OdpowiedzUsuń
 10. Czego oczekujecie?! Niby że jednego dnia ot tak wszystko runie! A czy ktoś wzioł pod uwagę że ten koniec świata właśnie się spełnia! Według Biblii aniolowie zprowadzą na ziemię zagładę.Ale nie potrzeba nam aniołów żeby zalac ziemię wystarczy nam efekt cieplarniany. A opisane języki ognia to bomby atomowe po których przyjdzie anioł zarazy i ludzie będą żalowac że nie zgineli wczesniej (chodzi o choroby po promienne). Bóg zawsze upszedzał ludzi zanim ich karał, a gdy nie sluchali smierc była okrutna!! (potop lub sodoma i gomora)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciał bym napisać tu kilka słów moim zdaniem jest to prawda lecz nie od razu jest powiedziane że zginą wszyscy ludzie zanim nastąpi koniec dostaniemy pomoc od innej cywilizacji i prawdo podobnie już są między nami lecz ich nie widzimy stanie to się przed kataklizmem i po ponieważ jest napisane że będą stępować do nas aniołowie i mówić nam co mamy czynić aby uniknąć śmierci i zagłady nie które państwa znikną z powierzchni ziemi lecz zostanie jej cząstka i będą wspomagani przez aniołów pisze to co czytałem i słyszałem lecz też nie trzeba i panikować jak tu widze nie którzy piszą że chcą namawiać swoich bliskich do samobujstwa widocznie mają coś na sumieniu nie wiem jak inni ale ja patrze i czekam ze spokojem pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. jestem realistą, jednak równie realnie porównuje naukę, religie i mitologie. dziś jest już chyba dla nas oczywista recesja bo któż to inwestuje jesli straty sa nie odwracalne, dalej planeta nibiru, i tutaj majowie którzy byli specjalistami od słońca, dziś macie to czego brakowało w łańcuchu ewolucji darwina, dinozaury czaicie znikają, potem cały kontynent zwany antlatydą, noe i jego arka, czaisz? nasa wie o tym ale nie sieją paniki a od maja 2009 będzie widoczna gołym okiem z naszej czesci ziemi bo na południu już ja widać, pozdrawiam św pamieci wy i ja w 2012. uwierzcie w Boga bo on jest i warto

  OdpowiedzUsuń
 13. WTF ??? Nooby jesteście

  Skoro nie wierzycie to przynajmniej nie obrażajcie ludzi o wiele mondzejszych od was ...

  Ograniczeni .....

  OdpowiedzUsuń
 14. żal mi wlasnie tych osob którzy tak podchodza do całej sytucaji,i mysla ze sa mondrzejsi od uczonych osob.. jestem pewien że w roku 2012 dojdzie do tragedi !!!!!!! jestem tego pewny!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. A ja jestem pewna, że "mondrzejszych" pisze się przez "ą", a nie przez "on" xD

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam wszystkich. Z calym szacunkiem , nie znam przyszlosci , ale potop juz byl , A bog powiedzial ze drugi raz juz nie ukara tak ludzi , przez potop ,, ( ARKA NOEGO)-POTOP. A Powyzszy autor pisze ze ziemie zaleje duza fala , Wiec jest to sprzeczne z biblia ,

  OdpowiedzUsuń
 17. ostatni gasi światło.

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam moim zdaniem co ma się stać to i tak się stanie i nikt na to nic nie poradzi,możemy mieć tylko nadzieję że się nic nie wydarzy. Przyszłość pokaże sama jak będzie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam wszystkich mam 11 lat i ja tez sie boję konca swiata ale moja pra pra babcia przed śmiercią powiedziała mi: "że nikt nie wie kiedy będzie koniec świata", i to mi dodalo otuchy że Bóg wytwoży nad miastami pole siłowe które nas obroni przed końcem a może w niebie będzie nam razem lepiej kto wie? Ja wieżę w magie i we wróżki i w Anioły

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam wszystkich.
  Moim skromnym zdaniem chciałbym się podzielić z Wami. Zawsze było wiadomo, że w każdej legendzie jest ziarnko prawdy. I ja też tak uważam. Jestem zainteresowany datą 21.12.2012, myślę, że ona coś oznacza. Patrick Geryl uważa tą datę za koniec świata. Podzielam jego zdanie na temat wielkiego pola magnetycznego, które ma "zalać" ziemie. Ze Słońcem coś się dzieje, nie da się ukryć, wybuchy można zauważyć na licznych krótkich filmikach pokazujących je. Faktycznie, ja zauważyłem, krótkotrwałe braki w zasięgu telefonu oraz internetu. Co może świadczyć o tych właśnie małych, jak na razie, wybuchach słonecznych. Jeśli miała by miejsce gigantyczna burza, większa niż ta w 1859 r, to faktycznie czeka nas długa i męcząca droga ku upadkowi ziemi i ludzkości. Wyobraźcie sobie brak prądu przez dłuższy czas np. 2-5 lat(produkcja transformatorów które teraz są w użytku trwa nawet 12 lat a są ich dziesiątki na całym globie). Pampy wodne, ściekowe są na prąd. Żywność produkowana jest w fabrykach, która zasilana jest prądem. Piece piekarzy w przerażającej większości na prąd. Obejrzyjcie się dookoła. Wszędzie prąd. Nawet komp na którym czytacie TO też jest na prąd. Moim zdaniem jeśli to co mówię i pisze miało by miejsce to w najlepszym wypadku czeka nas powrót do XV-XVI w n.e. Jak tam życie wyglądało zobaczcie sami. Nie jestem fanatykiem ani psychicznie chorym człowiekiem ale ten szum wywołany wokół TEJ daty jest nieporównywalnie większy niż ten z roku 2000. Coś w tym jest. Sam chciałbym żeby okazało się to koleją bzdurą i żeby świat "toczył" się dalej. Ale jak to będzie zobaczymy sami. Miejmy nadzieje... Pozdrawiamam

  OdpowiedzUsuń
 21. A wiecie co będzie jak się skończy kalendarz Majów????
  Zacznie się kalendarz Czerwców...
  Parę lat temu wszyscy uczeni twierdzili 21.12.2012 - koniec świata, dziś twierdzą - coś się wydarzy, ale na pewno nie koniec świata.
  Będzie, czy nie - nie należy popadać w paranoję - nic to nie zmieni.
  Cieszmy się z małych rzeczy i każdego kolejnego dnia...

  OdpowiedzUsuń
 22. będzie na pewno buraki nie koniec świata ale koniec cywilizacji głąby nauczcie się że to są dwie inne rzeczy koniec świata a koniec cywilizacji!!!!

  OdpowiedzUsuń
 23. ej buraki nie mylcie pojęć bo to będzie koniec ludzkości na ziemi a nie koniec świata świat będzie się kręcił dalej tylko w odwrotną stronę jak nie jesteście w temacie to po co bzdury piszecie

  OdpowiedzUsuń
 24. Będzie koniec Geryla. Co za bzdury. Aż żałuje, że internet wymyślono bo jest w nim tyle bzdur i masa reklam.

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?