Loading

14.10.2008 - przesłanie Blossom Goodchild

14.10.2008 ufo, blossom goodchild, rok 2012,koniec siwataPrzesłanie Federacji Światła

Bardzo niedawno ukazała się książka Blossom Goodchild The Bridge (Most), w której autorka zawarła channelingowe przesłania, jakie otrzymała od Kosmicznych Bytów znanych jako Federacja Światła (The Federation of Light). Podczas ostatnich spotkań z nimi oświadczyli oni, że jeden z ich statków pojawi się na naszym niebie w dniu 14 października 2008 i pozostanie tu przez trzy dni, tak by udowodnić nam istnienie we Wszechświecie innych form życia. Federacja Światła podkreśla, że przybywa w MIŁOŚCI, aby nam i naszej planecie pomóc przejść do Wyższych Wibracji Miłości. Poprosili Blossom o przekazanie tej wiadomości tylu ludziom ilu tylko można. Oto to przesłanie Federacji Światła otrzymane drogą channelingu przez Blossom

DO LIDERÓW, CZŁONKÓW RZĄDÓW, POLITYKÓW I WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI

Chcemy, abyście wiedzieli, że dnia 14 pażdziernika roku 2008 na waszym niebie będzie widoczny statek wielkich rozmiarów. Będzie na południu waszej półkuli i przeleci nad wielu waszymi krajami. Przekazujemy wam nazwę Alabama.
Zostało postanowione, że pozostaniemy w waszej atmosferze przynajmniej przez trzy wasze dwudziestoczterogodzinne okresy.
Przez ten czas na waszym ziemskim planie będzie wielkie poruszenie. Wasze najwyższe władze będą próbowały wtargnąć do naszej 'atmosfery', która otacza nasz statek. To 'pole bezpieczeństwa' jest nam niezbędne, gdyż będzie 'farsa' zorganizowana przez tych z waszego świata, którzy będą próbowali zaprzeczyć, że przybywamy w MIŁOŚCI.
WIEDZCIE, ŻE PRZYBYWAMY, BY POMÓC WASZEMU ŚWIATU.
NIE PRZYBYWAMY, BY PRZEJMOWAĆ.
NIE PRZYBYWAMY, BY NISZCZYĆ.
PRZYBYWAMY, BY DAĆ WAM NADZIEJĘ.
Jesteśmy istotami z innych planet, które przez wiele wieków waszego czasu przygotowywały się na te nadchodzące dni.
Prosimy każdą duszę, która czyta te słowa, aby zaakceptowała w sercu Prawdę, która tkwi w jego wnętrzu. Ponieważ w tym miejscu istnieje wiedza, że ma to nastąpić.
Będzie wielu, którzy zaprzeczają. Będzie wielu, którzy odrzucają.
Będą ci, którzy ZNAJĄ tę PRAWDĘ.
Kimkolwiek z nich jesteś ... wiedz o tym.
TO NASTĄPI.
Dajemy wam okazję uchwycić na ekranie ten szczególny statek. Nie będzie kontaktu w formie, jaką chcieliby widzieć mieszkańcy waszej planety. Podczas tej początkowej prezentacji, będziemy po prostu pokazywać wam nasz statek.
Powiadamy wam ... Na początek będzie to z pewnością wystarczająco dużo, by zrozumieć.
Zostaną wykorzystane wszelkie sposoby, aby przedrzeć się przez naszą barierę bezpieczeństwa, ale wszystkie zawiodą.
Dopóki nie UDOWODNIMY wam, że przybywamy w MIŁOŚCI, nie dopuścimy do odkrycia pełni naszych odwiedzin.
WIEDZCIE O TYM ...
JEST TO POCZĄTEK ... NIE KONIEC.
Wasze rządy i wasze środki masowego przekazu będą próbowały zakamuflować nas. To się nie powiedzie. Uwzględniliśmy wszystkie możliwości. Wasze media nie będą miały wyboru – będą musiały przedstawić PRAWDĘ, gdyż będzie dla wszystkich widoczna.
Przyjaciele ziemi. Nie obawiajcie się. Usilnie nalegamy, byście ZAUFALI, że przychodzimy, aby sprowadzić upadek tych, którzy mają złe intencje w stosunku do pomyślności waszej planety.
Gdybyśmy teraz nie interweniowali ... zgodnie z planami istniejącymi od wieków waszego czasu ... to obawiamy się, że byłoby za późno.
PROSIMY, ABYŚCIE PRZYJĘLI NAS Z MIŁOŚCIĄ.
PONIEWAŻ TO W JEJ IMIENIU PRZYCHODZIMY.
Kiedy mówiono, że wasz świat był nas świadomy dzięki filmom itp., nie było to czystą fantazją. To my sialiśmy i podlewaliśmy ziarna Prawdy na waszej planecie, przygotowując was na te dni.
MY NAPRAWDĘ
PRZYBYWAMY W POKOJU.
Napełnijcie swoje dusze UFNOSCIĄ w to.
Jesteśmy waszymi braćmi i siostrami z innych miejsc.
Nasza technologia jest bardzo zaawansowana. Istnieją ludzie na wysokich stanowiskach władzy, którzy bardzo dobrze o tym WIEDZĄ. Dlatego wiedzą, że niewiele sensu miałyby próby 'udawania', że muszą użyć broni, aby nas zniszczyć.
Prosimy, abyście w dniu, w którym się ukażemy słuchali tylko swojego serca, a NIE słów tych, którzy będą opanowani wielkim strachem przed utratą swojej władzy.
Już zbyt długo wasz świat żył pod chmurą, której większość z was nie była świadoma. Gdybyście ZNALI Prawdę o tym, co było przed wami skrywane, przerazilibyście się i bardzo trudno byłoby wam w to uwierzyć.
Czas, aby waszym duszom pozwolić być tym, kim są.
Zasłona będzie odsunięta.
RADUJCIE SIĘ.
PRZYSZEDŁ NA TO CZAS.
BĘDZIECIE O TYM WIEDZIEĆ, GDY WASZE SERCE ZAAKCEPTUJE PRAWDZIWY POWÓD NASZEJ WIZYTY.
PRZYNOSIMY WAM ZROZUMIENIE MIŁOŚCI. WIEDZCIE O TYM.
Decydujemy się na tym poprzestać.
Bądźcie czujni. Zwracajcie oczy ku niebu.
Zachowujcie w sercu MIŁOŚĆ.
MY ... FEDERACJA ŚWIATŁA ... NA TYM KOŃCZYMY, ŚLĄC WAM ZACHĘTĘ I NADZIEJĘ WRAZ Z ROZPOCZYNANIEM WZNOSZENIA DO NOWEGO ŚWIATA.
Każde z was samo zdecydowało, aby być tutaj w czasie tego wznoszenia. Teraz zdecydujcie, czy wasza ludzka forma ...
Zaakceptuje to powodowana MIŁOŚCIĄ Czy Odrzuci to z powodu STRACHU.
Niechaj Najwyższy aspekt waszej duszy napełni was Światłem, gdy odważnie będziecie postępować naprzód.
Wyrazy wdzięczności dla każdego z was, który wesprze nas w tej sprawie.

14.10.2008 UFO

5 komentarzy:

 1. no i już po 18 - tym....

  OdpowiedzUsuń
 2. po tylu kłamstwach ze strony naszych
  przywódców od setek lat jesteśmy zdezorientowani wszyscy robili nam dobrze w imię poleprzania bytu czy miłości a efekty sa opłakane
  wiemy ze jest zło i dobro czyli
  miłość bezgraniczna i władza, podporządkwanie.Pamiętajmy przy wyboże ze upadły anioł też ma skrzydła i pod pretekstem "zrozumienia miłości" może występować.
  ps. mnie intersuje z kąd to przesłanie od kogo pochodzi kto to Federacja Światła i gdzie można przeczytać całe to przesłanie bo nie wiem co mam rozumieć przez wpis : "czy wasza ludzka forma ... " a 18 faktycznie minoł może dlatego jeszcze go nie widać bo w montowni jeszcze NASA nie zdazyła uruchomić

  OdpowiedzUsuń
 3. Te przesłanie można przeczytać na wielu innych stronach internetowych, np. wyszukując "Federacja światła", jak również wiele innych nowych i starszych. Jak się to wszystko czyta, to robi się prawdziwe pranie mózgu. Może o to chodzi? W jednym artykule przeczytałem jak próbować skontaktować się z federacją światła. Otóż poprzez medytację i odpowiednie nastawienie myśli, itd. Z tego co się orientuję, to największą potęgą człowieka jest umysł, lecz nie umiemy z niego w 100% korzystać. Natomiast na obecnym poziomie wystarczy, żeby poprzez medytację osiągnąć zamierzony rezultat, np. uwierzyć w UFO, a nawet z nimi się kontaktować; sportowcy osiągać lepsze wyniki; karatecy nadludzką siłę,szybkość itp.;inni przewidywać przyszłość itd. Więc wnioskując: im więcej o czymś myślimy, to bardziej w to wierzymy i bardziej staje się to realne. Ćwiczymy przez to nasz umysł i ducha. Dodam że sama medytacja nie wystarcza, w wielu przypadkach trzeba jeszcze włożyć wiele wysilku i trudu, aby osiągnąć prawdziwy sukces. Ale co tak naprawdę chcę napisać.
  Myślę,że chociaż nie ma w sumie niezbitych dowodów na istnienie UFO, to jestem przekonany, że nie jesteśmy jedyną cywilizacją we Wszechświecie. Bo kiedyś nastąpi zagłada naszej Planety i jeśliby nikt nie przetrwał, to nie wydaje mi się żeby życie skończyło się na tak ogromny Wszechświat!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. to proste
  iluminaci zgodnie z porozumieniami zawartymi z gośćmi dawno temu mieli ujawnić te kontakty i teraz trzęsą portkami że goście sami się ujawnią
  a to by zagroziło ich pozycji więc zawczasu starają się zdegradować taką ewentualność

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w owej dacie, na świecie były relacje o UFO ?

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?