Loading

The Quantum Apocalypse - kwantowa rewolucja

quantum physics,fizyka kwantowa,kwantowa rewolucja,kalendarz majowChcesz dowiedzieć się jak zbudowany jest otaczający nas świat i dlaczego nasze myśli powodują zmiany w materialnej rzeczywistości? Coraz więcej ludzi widzi i wie, że nasz materialny świat to tylko ułamek większej całości. Większej i jak się okazuje o wiele ważniejszej, gdyż to dzięki niej możemy wpływać na swoje doświadczenia życiowe. Dzięki odkryciu, że cały świat "zanurzony" jest w polu energii (świadomości) można łatwiej zrozumieć w jaki sposób kierować swoje myśli i emocje tak, aby działały na naszą korzyść, tak aby pomagały nam w osiąganiu wytyczonych celów i wyśnionych marzeń.

Wraz ze zbliżaniem się do roku 2012 będziemy doświadczać coraz wyraźniej, że to co myślimy i czujemy wpływa na otaczający nas świat. Zgodnie z proroctwem Majów w roku 2012 zbliżymy się do granicy, po przekroczeniu której staniemy się świadomi naszych nowych zdolności i będziemy potrafili pełniej wykorzystywać ten ogromny dar.

O rozwoju świadomości według Majów możesz dowiedzieć się więcej tutaj: rozwój świadomości według Majów i rok 2012

Zachęcamy do obejrzenia "The Quantum Apocalypse" - krótkiego filmiku poruszającego omawiany tu temat.

2 komentarze:

  1. To nie prawda!!!!!!!!!!Babcia mi tak powiedziała:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cos powstalo z niczego. Tzn, ze na poczátku bylo NIC, a potem nagle wziéla sié jakas swiadomosc- Boska §wiadomosc, która zaczéla badac samá siebie. Poprzez sam akt jej obserwacji i stosunku do samej siebie powstala skondensowana energia, pole hipotetycznych zaleznosci, wirtualny swiat - materia. Ja istota ludzka jestem jednym z aspektów Boskosci,chociaz istniejé tez jako nieskonczona ilosc innych form,które sá odbiciem mojej uwagi, swiadomosci. Chociaz postzegam tylko kawalek to mam udzial we wszyskim co istnieje, tak jak wszystko jest mná. Wszechswiat z wielkosci groszku rozrósl sie niewyobrazalnie ale to po prostu Swiadomosc samostworzenia sie rozrasta.

    Istnieje cos takiego jak teoria wiru, która mówi, ze to co istnieje jest zawieszone w polu swiadomosci i atom powstaje z ruchu wirowego niczegos. To bylo w ksiázce pt. Ludzie jak bogowie.

    Ludzie zbadali, ze promien swiatla ma budowe falowá i czásteczkowá. Skoro tak, to moze czásteczkowá ma wtedy gdy ktos konkretny skupia na tym uwagé i samá obserwacjá nadaje swiatlu formé?

    OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?