Loading

Przepowiednie na 2011 r. Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Przepowiednie na 2011 r. Jasnowidz Krzysztof Jackowski: PO straci władzę, będzie bardzo drogo, EURO 2012 zejdzie na dalszy plan

Cztery lata temu powiedziałem, że Unia Europejska będzie trwała jeszcze 6,5 roku. I właśnie w 2011 roku będziemy mieć do czynienia z pierwszym etapem jej rozpadu. Będzie to rok fatalny dla gospodarki, w tym również dla gospodarki Polski. Bankrutem okażą się trzy, a może nawet cztery państwa Unii - przepowiada Krzysztof. To będzie rok drożyzny.

Ten wynik to olbrzymi sukces PO, a nawet bardziej premiera ...

1. Zatrzęsie się ziemia

Gdzieś na świecie zatrzęsie się ziemia. Ale to będzie trzęsienie największe z opisanych dotychczas. Zginie mnóstwo ludzi.

2. PO straci władzę

W wyborach parlamentarnych ten PiS, który znamy, zyska 23 proc. głosów. Ale tuż przed wyborami powstanie jeszcze PiS bis i na ten zagłosuje 7 proc. społeczeństwa. PO, po złym początku 2011 roku, straci poparcie i władzę, bo doczeka się tylko 26 proc. głosów. A głównym winnym za ten stan rzeczy będzie minister finansów.

Przeczytaj koniecznie: Rok 2011 będzie rokiem podwyżek. Zdrożeje wszystko: jedzenie, paliwo, prąd

3. PiS porządzi, nie sam

Po wyborach PiS i PiS bis z Kluzik-Rostkowską na czele będą w koalicji, ale i tak zabraknie im głosów do samodzielnego rządzenia. I oni, i PO będą potrzebować wsparcia mniejszych partii i o to poparcie będą ostro walczyć. Stabilnie więc nie będzie. Wygrają na tym koalicjanci. Niewykluczone, że rząd będzie się zmieniał w czasie trwania kadencji.

4. Kościół kontra rząd

Rząd uwikła się w konflikt z Kościołem. I wywoła go ten ostatni. Kościół będzie mocno działał we własnym interesie i to wznieci burzę społeczną.

5. Palikot poza Sejmem

Palikota nie będzie już w Sejmie. Premierem natomiast będzie ktoś z partii, która w koalicji będzie miała mniejszość. To będzie przehandlowane stanowisko.

>>> Horoskop dla wszystkich znaków na SE.pl

6. PiS rośnie w siłę

PiS zacznie się ponownie jednoczyć. Nie wszyscy wrócą jak baranki do partii, ale przed wyborami partia będzie mocna. Nastąpi zmiana władzy w PiS i to będzie posunięcie taktyczne. Z tylnego siedzenia za sznurki będzie i tak pociągał Kaczyński. Jeszcze przed wyborami liderzy zmieniać się będą trzykrotnie.

7. EURO 2012 na dalszym planie

Mistrzosta Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 zejdą na dalszy plan w obliczu zagrożenia. Wcześniej wydarzy się coś takiego, że nie tylko Europa, ale też cały świat będą zajęte zupełnie innym problemem.

8. Z dala od kredytów

Ludzie, którzy mają kredyty w obcej walucie, odczują kryzys. Banki będą bardzo restrykcyjne wobec dłużników. W 2011 roku zrozumiemy, że mamy zapaść finansową, i to nie krótkotrwałą, ale zapowiadającą się na lata. Jeśli inwestować w walutę, to w dolary, bo wartość euro spadnie.

9. Spokojnie w pogodzie

W Polsce zima nie będzie trzymać tak długo, jak ubiegła. Wiosna przyjdzie szybciej, ale lato będzie deszczowe. Za to mniej będzie kataklizmów. Przed powodzią powinniśmy się uchronić.

10. Drogo, drogo, drogo

Mocno poszybują w górę ceny benzyny. W ogóle będzie to rok wielokrotnych podwyżek: zdrożeje energia, a za nią niemal wszystko.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/to-bedzie-rok-drozyzny_165728.html

jamsza palikot, jasnowidz kruger, koalicja bezzęna, kościół parafian, Krzysztof Jackowski, PiSpjnPOpodwyżkiPolskajestnajważniejsza, przepowiednia, przyszłość, rok 2011, trzęsienie ziemi, unia europejska, wróżbita, wybory parlamentarne

2 komentarze:

 1. Szkoda, ze przy tych artykułach nie ma DAT - kiedy powstały.
  Jednak przepowiednia Pana Jackowskiego, kiedy by nie była zapisana, jest CAŁKOWICIE BŁĘDNA !!!
  PO wygrała wybory parlamentarne, Palikot - nie dość, że jest w Sejmie, to jeszcze na czele nowej partii swojego imienia, Kaczyński jak się puszył, tak się puszy i wcale nie zamierza oddać choćby promila władzy (nawet "strategicznie"), traci ważnych i opiniotwórczych członków swojej partii itd, itd...
  Tylko drożyzna jest faktem....ale aby w dobie kryzysu to przewidzieć - nie trzeba być jasnowidzem :)
  Pozdrawiam Pana Jackowskiego i życzę mu trafniejszych przepowiedni
  ANIA

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele mogę zrozumieć, ale nie rozumiem gdy ktoś może przepowiedzieć np, koniec świata, jak można przepowiadać różne rzeczy, prawda jest taka że nikt nie potrafi tak naprawdę rozpracowac jak organizm człowieka funkcjonuje, jak człowiek oddycha, jak bije serce itd, jest tak bo tak nas stworzył Pan Bóg i to od niego zalerzy czy skończy się życie na ziemi czy nie, jeden szybki koniec by był za prosty, bo jedni ludzie maja zapisane umierać ciężko a tak jakby wszyscy umarli na jeden rzut to by bylo za dobrze, by nie było cierpienia itd. Dla mnie jest to dziwne. Dlaczego np, oni głoszą takie coś a nie potrafia powiedziec np, daty smierci pani np, "X" Tam u góry jest to wszystko zapisane jak ma to wyglądać i nikt nie da rady wywróżyć w takich sprawach inaczej...

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?