Loading

UFO pojawiło się w Norwegii?

09 grudnia 2009 r. na norweskim niebie pojawił się niesamowity widok. Ogromna świetlna spirala z niebiesko-zielonym promieniem skierowanym ku ziemi pojawiła się na nocnym niebie. Widok ten utrzymywał się przez kilkanaście minut i został sfotografowany oraz sfilmowany przez dziesiątki osób.


Jak podają norweskie media, przyczyną mogła być nieudana próba odpalenia rosyjskiej rakiety, która miała miejsce wcześniej tego samego dnia. Inne komentarze dopatrują się w tym przedziwnym zjawisku manifestacji wyższych wymiarów, UFO, a niektórzy twierdzą, iż mogła o być próba tzw. projektu "Blue Beam" (z ang. niebieski promień).

Link do artykułu z gazety Mail : Blue Beam

3 komentarze:

  1. no no no. Tego jest więcej, nie tylko w Norwegii! Pojawiło się coś podobnego już kilka razy w Chinach - poszukajcie se na YouTube! Moim zdanie to nie żaden BlueBeam (to tylko straszenie ludzi i nic więcej) ani nawet UFO, a manifestacja jakiś wyższych energii. Jako, że pełną parą zbliżamy się do roku 2012, chcąc, nie chcąc zaczynamy widzeć pewne fenomeny przyrody, nie obserwowane do tej pory. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą, o co chodzi z rokiem 2012 dodam, że mamy przed sobą piękne i długo wyczekiwane czasy. Mianowicie świadomość ludzka i świadomość w naszym świecie w ogóle przechodzi na kolejny poziom (wg Majów i ich teorii ewolucji - do 5 Świata). Można właściwie mówić o przeskoku w ludzkiej świadomości jaki szykowany jest dla nas na najbliższe lata. Hurra :) nareszcie . Zapraszam do zaznajomienia sie szeżej z tym tematem (rok 2012, kalendarz majów, rozwój świadomości itp)

    OdpowiedzUsuń
  2. JAK DLA MNIE TO JAKIS GADZET CO WYSWIETLA Z ZIEMI... ALE NIEDOWIARKIEM NIE JESTEM...TYLE ZE AKURAT TA SPIRALA NIE WYGLADA JAKOS SZCZEGÓLNIE.

    OdpowiedzUsuń
  3. to anioł na nich patrzy:P a w chinach też był dlatego ,że tam ze szczególnym okrucieństwem zabijają ludzi i zwierzęta... powinna jakaś wyższa rasa przylecieć na ziemie i wykonać sprawiedliwą kare na tych wszystkich ludziach,którzy dopuścili się morderstw,gwałtów,podjudzania ,a także wyśmiewania i opluwania blizniego swego.

    OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?