Loading

CIA i Terroryzm

polityka, wiadomości, nwoNA CZYM POLEGA OSZUSTWO

autor: darfr

THIS IS CIA TEXTBOOK OPERATION:

CEL: SCHWYTANIE "TERRORYSTÓW"! I dzięki temu upodobanie sobie opinii publicznej i wzrost poparcia słuszności wojny z terroryzmem.

SPOSÓB:
1. Znalezienie młodych PODJARANYCH islamskich chłopaków w UK przez agentów CIA i MI5 w Pakistanie, podających się za przedstawicieli Alkaidy(Pakistan jest zaprzyjaźniony z USA i pełno tam CIA i MI5).

2. Korespondencja na tematy bomb i sposobów ataków, które można przeprowadzić oraz inna korespondencja, która mogłaby stanowić DOWÓD rzeczowy.

FINALIZACJA:
1. Wkroczenie oddziałów antyterrorystycznych do mieszkań islamskich chłopaków w UK i aresztowanie ich.
2. Odnalezienie DOWODÓW planu zamachu w postaci maili do funkcjonariuszy CIA podających się za kleryków.
3. Skazanie przez sąd i aplaus opinii publicznej i mediów
OPINIA PUBLICZNA PEŁNA PODZIWU DLA SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA.

Pomyślcie logicznie. Chcecie podłożyć bombę z dwoma kumplami. Nikt nie jest w stanie wam przeszkodzić. Nie ma sposobu żeby was powstrzymać, chyba, że dopiero na lotnisku. Schwytanie winnych NA TYDZIEŃ PRZED ZAMACHEM, to książkowa operacja mająca na celu potwierdzenie słuszności ograniczenia swobód obywatelskich w tym kraju. Nie bądźcie ślepi.

Dodam jeszcze ze Administracja Hitlera szybko odnalazła winnych podpalenia Raichstagu, który sama podpaliła. Wszystkich rozstrzelano i wprowadzono prawo, pozwalające bez nakazu sądu wchodzić na teren prywatnych osób, jeśli podejżewa się ich o terroryzm bolszewicki.

TO CO NAZYWASZ TEORIAMI SPOSKOWYMI TAK NA PRAWDE OPARTE SA NA FAKTACH.

OFICJALNA WOJNA Z TERRORYZMEM JEST NAJWIEKSZA TEORA SPISKOWA BO OPIERA SIE NA WYZNANIACH SLOZB SPECJALNYCH (BO ONI ICH NAMIERZYLI SUPERTECNOLOGIA I METODAMI OPERACYJNYMI) A NIE NA DOWODACH.

2 komentarze:

 1. Widze, że niektórzy żywią podobne uczucia :)

  Ja solidnego rozwiązania nie widzę, ale myślę, że raczej przy współczesnym modelu społecznym, nie da się w żaden sposób zapanować nad poczynaniami ludzi u władzy. Co jedynie moglibyśmy zrobić, to podzielić się, likwidując tym samym władzę ustawodawczą, a później i wykonawczą. Bez tego, korupcja i błędne pojęcie potrzeb społecznych doprowadzą do prawdziwej katastrofy.

  OdpowiedzUsuń
 2. czytaliście może artykuł na onecie dziś?
  podam linka . Jego tytuł to Nowy Porządek Świata - Horror, który czeka ludzkość
  Chyba ktoś w końcu odważył się pisać i mówić o tym głośno. Może jak się teraz ludzie zaczną dowiadywać, gdyby tak coraz więcej się o tym mówiło, to może nie będzie za późno. Co o tym myślicie?
  http://wiadomosci.onet.pl/1575081,5089,1,kioskart.html

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?