Loading

FEMA - amerykańska Agencja Zarządzania Krysyowego buduje Obozy Koncentracyjne!

Fema obozy zagłady, FEMA concentration camps, NWOPrzedstawiamy kilka ciekawych filmów na temat FEMA (z ang. Fedaral Emergency Management Agency - Federalna Agencja Zarządzania Krysysowego). Czy wiesz, że podczas ogólnonarodowego kryzysu w USA, FEMA może przejąć władzę nad krajem, a prawa konstytucji są zawieszane na czas walki z kryzysem. W ciągu kilku ostatnich lat na terenie Stanów Zjednoczonych powstało, a także odremontowanych zostało kilkadziesiąt ogromnych obozów/więzień, za cenę przekraczającą wyobrażenia, idąca w setki milionów dolarów. Obiekty te, ogrodzone wysokimi płotami z drutami kolczastymi na szczycie, do złudzenia przypominającymi dzieła Hitlerowców, pozostają na razie zamknięte i opustoszałe. Na jak długo? Co wydarzy się, aby władze wydały rozkazy ich uaktywnienia?

FEAM Camps

Obóz FEMA od środka


4 komentarze:

 1. Chciałbym się podzielić pewną informację którą otrzymałem od znajomego który pracuje w firmie architektonicznej która brała udział w przygotowywaniu projektu nowego stadionu X-lecia w Warszawie. Otóż projekt składa się z dwóch części, druga część jest jakby załącznikiem który nie był nawet przedstawiany publicznie, obejmuje on transformację stadionu w ogromny obóz koncentracyjny, zdolny pomieścić kilkadziesiąt tysięcy osób. I teraz to by pasowało do tych FEMA camps z USA. Może budowa stadionu narodowego to tylko przykrywka, a tak naprawdę budują obóz koncentracyjny dla mieszkańców Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no co ty pisz tak dalej a tam znajdziesz sie jako pierwszy

   Usuń
 2. Czyzby obozy dla tych co nie beda chcieli szczepic sie przeciwko grypie? A moze podczas pandemii beda tu trafiac osoby rzekomo zarazone np grypa? Spolecznstwu pewnie powiedza, ze tam pala osoby ktore chorowaly na grype i umarly? A zeby zatrzymac pandemie, beda ich palic?

  OdpowiedzUsuń
 3. zydzi juz zadbaja bysmy sie zaszczepili i jedli zywnosc modyfikowana bo to oni sa narodem wybranym i im nalezy sie ziemia a ci co zostana przy zyciu nie bedzie im czego zazdroscic bo talmud mowi goj nie zazna spokoju ni w dzien ni w nocy

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?