Loading

Wieści z wody - jakie tajemnice kryją się w wodzie. Odkrycia Masaru Emoto

kryształy wody, wpływ emocji, dr Masaru EmotoDr Masaru Emoto zajmuje się badaniami wody od wielu lat. W pewnym momencie swojej kariery zaczął fotografować kryształki wody powstałe w skutek jej zamarzania i zauważył rzecz zadziwiającą. Odkrył mianowicie, że na kształt i wzór danego kryształu ogromny wpływ ma miejsce pochodzenia wody. W próbkach, które pochodzą z naturalnych zbiorników tj. rzeki, wodospady itd. tworzące się kryształy są bardzo harmonijne i uporządkowane, a np. próbki wody z kranu właściwie nie wytwarzają takich struktur.
To jeszcze nie koniec. Jak się okazało, dr Masaru Emoto zaczął poddawać próbki wody działaniu ludzkiego głosu (słów o różnym zabarwieniu emocjonalnym), muzyki, a także słowu pisanemu. Wyniki tych badań są oszałamiające. Pozytywne emocje czy muzyka wydają się pomagać w tworzeniu pięknych i harmonijnych struktur.


Woda poddana działaniu negatywnych emocji, haotycznej muzyce, ukazuje struktury zupełnie przeciwne. Na otrzymanych obrazach widnieje chaos, brak jakiegokolwiek uporządkowania i harmonii.Dr Masaru Emoto nakręcił też doskonały film dokumentalny ilustrujący opisywane tu zjawiska.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?