Loading

Audycja Roberta Bernatowicza - Apokalipsa roku 2012- Radio Tok FM

Nagranie audycji radiowej Roberta Bernatowicza (TOK FM) o apokalipsie 2012 roku. W audycji między innymi wywiad Roberta Bernatowicza z Patrykiem Gerylem, autorem książki "Proroctwo Oriona na rok 2012". Rozmowa na temat Egipskich piramid, ukrytego Wielkiego Labiryntu, a także przebiegunowania Ziemi z powodu mających nadejść anomalii na Słońcu. Naprawdę warto posłuchać i dowiedzieć się, co czeka nas w najbliższej przyszłości.

Cz.1
Cz.2

Cz.3

Cz.4

9 komentarzy:

 1. super audycja, dlugo tego szukalem

  OdpowiedzUsuń
 2. zna ktoś może jakieś inne audycje Bernatowicza o 2012 roku? Bardzo chcialbym posluchac

  OdpowiedzUsuń
 3. Z materiałów, które czytałem wcześniej wynika jasno, że zdarzenie o którym mowa w tej audycji zdarzy sie jak najbardziej.
  Dużo by tutaj pisać... sami poszukajcie i wyciągnijcie odpowiednie wnioski...

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezusie Nazaretański, królu egipski...Albo ten Bernatowicz taki głupi - albo ma nas za durniejszych niż konkordat przewiduje!! Takich pierdół, jaki tu padają to ja nigdzie, nawet w Radyju z wieprzową facjatą nie słyszałem!! Panie Bernatowicz - bujać to my, ale nie nas!! Co wspólnego z obrotem Ziemi ma przebiegunowanie - proces trwający tysiące lat, a nie jeden dzień!!? Nic nie zacznie się "wywracać" - w przeciwieństwie do mózgownic naiwniaków, którzy być może uwierzą w te pańskie pseudonaukowe fanzolenia!!Pan zdaje sobie sprawę, co znaczy, jakich mocy przyłożonych i jak mocarnych punktów przyłożenia czy też wzajemnie na się oddziałujących pól grawitacyjnych(a nie magnetycznych, bo to pole to nieledwie pajęczyna naprzeciw pędzącego ekspresu!!! wymaga nagłe zatrzymanie globu, ważącego 6000 kwadrylionów ton, i mającego liniową prędkość obrotową na równiku sięgającą nieomal 2000km/h??? Chyba o jakiejś super-hiper grawitacji pobliskiej czarnej mega-dziury trzeba by mówić, a nie o interakcji supersłabego ziemskiego i słonecznego pola magnetycznego nie sięgajacego w przypadku Ziemi dalje w kosmos niż kilka(od strony odsłonecznej, gdzie jest "spęczane")-kilkdziesiąt tysięcy km od strony odsłonecznej, gdzie jest "rozwlekane" wiatrem słonecznym Ziemię opływającym!!!Co ma piernik pola magnetycznego do wiatraka potężnego momentu pędu, jaki ma nasz glob, od miliardów lat hamowany przecież przez Księżyc - i świetnie się do tej pory obracający, choć zapewne wolniej niż kiedyś? Niech pan spróbuje nagle wywrócić wolno się obracające koło rowerowe trzymane za końcówki ośki, a zobaczy pan, jak nieprawdopodobne, planetarno-słoneczne dyrdymały pan tu plecie!!!I ten krzyż poludnia w piramidach, rzekomo świadczący, że Ziemia się kiedyś "wywróciła" jak wspomniane koło... Nie musiała się wywracać - przecież zmiana biegunowości, czy wędrówka biegunów(precesja, czyli niepokrywanie się osi obrotów z biegunami) nie wymaga wywrotki całej planety, tym bardziej pole jej nie wywoła, ani wywrotki nie potrzebuje by się przebiegunować, to nie ten proces, "to nie w tym kościele dzwonią"!!!!Alem się durnot w pańskim wykonaniu nasłuchał - nie wstyd panu taką wodę lać, gdy wokół wszystko pod napięciem?!! Bez poważania -"Wolnyodopiumdlaludu"

  OdpowiedzUsuń
 5. Ty to tam moze, morda w kubel i radia rydzyka sluchaj. A nie bedziesz tu obrazal ludzi.Gowno wiesz gowno widziales pouczyles sie czegos tam przez 5 lat i cwaniaka udajesz? Tamci ludzie przez niemal cale swoje zycie oddaja sie badaniom wiec troche wiecej wiedza niz ty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram! The truth is out there he he.

  OdpowiedzUsuń
 7. mysle że jest cos w tym te bieguny itd

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie musisz w to wierzyć , warto to wiedzieć...

  OdpowiedzUsuń
 9. łyso wam barany?:D polecam wiecej nauki mniej przepowiedni :)

  OdpowiedzUsuń

Czy jesteś za wprowadzeniem Euro w Polsce?

Czy popierasz produkcję GMO - żywność modyfikowaną genetycznie?

Czy zaszczepisz się przeciw świńskiej grypie?

Czy weźmiesz udział w globalnej medytacji w danich 17-18 Lipca 2010?